Plodne dni, tehotenstvo a ostatne otazky..

Príspevok v téme: Plodne dni, tehotenstvo a ostatne otazky..
Janinnkaa

ahojte mala by som na vas paru toazok ja viem je tu vela takychto tem ale nestiham nemzoem teraz vsetk ocitat preto:
1. ktore dni menstruacneho cyklu su najplodnejsie?
2. po akom dlhom cse sa prejavia priznaky tehotenstva?
3. kedy ukaze tehotenstky test vysledky?myslim ci aj pred menstruaciou
prosiim surne odpovede za ktore vopred dakujem

maruska123

takych uz bolo, co si mysleli, ze vytiahli vcas, ale nebola to pravda..na to by som sa urcite nespoliehala, co povedal chlap..on to ani nemusi vediet, ze mu uslo

Evitaaaaa

ahojte, chcela by som sa opytat ked mam plodne dni a mala som s priatelom pohlavny styk ale nespravil sa lebo ho vcas vytiahol je vysoka sanca na otehotnenie??? prosim odp:D diky

mimmmka

Lujza, ano, otehotniet sa da aj z "kvapiek lasky"...tak sa to vola... alebo sa tomu aspon tak hovori.

Ci mate plodne dni si lahko zistite aj z merania bazalnej teploty.. len to chce merat si ju trosku dlhsie aby ste zistili, kedy mate ovulku. A potom 3-4 dni pred a tolko aj po ovulacii sa chranit. Alebo ak chcete otehotniet, milovat sa prave v tomto obdobi...

lujza255

cem sa spytat ked som mala nechraneny pohlavny styk v plodnich dnoch,,, a ci sa da otehotniet s tej predcasnej ,,vody,,_alebo ekjakulacie ci ako sa to volaaa

sisaaaaaaaaa

ahojte mala som prvy nechraneny pohlavny styk s priatelom...asi den predtym ma prstoval a zomna vysiel hnedy vytok...neviem co to je.teraz mam mat menstruaciu ale este ju nemam a mam bolesti v podbrusku...mozem byt tehotna?