Je to pravda ze ked si pocas tehotenstva nieco spravite tak to ma dieta ponarodeny?

lenuliatko

hmmm ja som v 8.mesiaci spadla zo schodov na bok a moja dcera bola priecne otocena cez brucho no nic nema.
podla mna natom nic nie je.

jajajaj

trina
Dnes 08:00

moja mama v tehotenstve spadla na zadok a hned si to miesto chytila,sestra na na zadku fľak....presne tam kde si mamka položila ruku...tak neviem či je to nahoda alebo...

NO TAK TOTO ISTE MAM I JA! ALE NA BRUCHU A PRESNE TAK ISTO TO MAMINA POIPISOVALA MNE A STALO SA JEJ TO V CCA 8-9 MES.-TEDA PRESNE VTEDY, KED SA DOTVARA POVRCH KOZE, CIZE ASI NA TOM NIECO BUDE?...

ericka88

mne sa nastastie nic take nestalo ajked si neviem vysvetlit odkial ma malu jazvu maly nad jednym ockom,ale som o tomto pocula ze je to pravda,ak sa matke nieco stane v tehotenstve- pozezanie a tak,tak dietatko moze mat jazvycku alebo fliacky na tom istom mieste kde sa nehoda stala mamine...

trina

moja mama v tehotenstve spadla na zadok a hned si to miesto chytila,sestra na na zadku fľak....presne tam kde si mamka položila ruku...tak neviem či je to nahoda alebo...

CMu_Q

moja mamina ked bola tehotna, si porezala nohu s konzervou, proste nejako vonku, a sestra sa narodila presne s takou jazvou a presne na tom istom mieste ako mamina

simonka..

ktovie ako to je o´poznam dievca z flekom na tvary a jej mamu vraj v tehotenstve muz udrel tak preto a moja kamoska si vteotenstve neodstrihla ale odtrhla necht na malicku a maly sa jej narodil so 6 prstom no tak prstom taky vyrastok mal takze asi daco na tom bude ale asi u koho jak treba davat pozor rozhodne

1231233

no ja zas poznam to že..ak žena v tehotenstve ma na niečo chut a nema to alebo nemože mat... alebo sa niečoho velmi zlakne..a dotkne sa napriklad stehna alebo tak...tak dieta ma potom take fliačiky tam kde sa ta mama dotkal možno to neni u všetkych..ale u mojej kamaratky to tak je...doteraz ich tam ma nie je to moc viditelne ale je to tam vydiet

mami2

Keď som bola tehotná porezala som si ruku na rozbitej fľaši a museli mi ju zašívať. Užila som si to pravdaže ale nevidím, že by mala moja dcéra nejaké jazvy alebo niečo podobné!
Ale moja teta, keď bola tehotná obarila si brucho vriacou vodou. Bábätko bolo otočené zadkom na vrch brucha a sesternica sa narodila s "mapou" na zadku a má ju tam doposiaľ.
Takže ktovie ako je to naozaj?