Ako sa vyzvracať? (je mi strašne zle)

FAT_GIRL

zjedz niečo nechutné napr. z bravčového mäsa to biele take slizke mne to vždy vyvolá zvracanie...... alebo si daj tu palicku co používajú doktori velmi hlboko aj to pomáha

momobubukiki

Vypi pohár čistej horúcej vody a utekaj na záchod. Teraz skús dva prsty hlboko do krku a pojde to ako po masle.
(Som vyliečená z búlímie. Žiadne strachy)

macramesh

Nájdi si na internete fotku Radičovej a vygrcáš aj silvestrovskú večeru z minulého roku. Mne toto veľmi zaberá.

dochtor8

na vyvolanie zvracania moze skvelo posluzit aj toto www.smertv.sk
pripadne to mixnut este s vysielanim hnojky ci tv narkozy. ale opatrne s davkovanim, to uz je trochu hazard

sambud

Ja pracujem na mape z hra minecraft a vie vivolať vrecanie i pri pozreti bude dokončena cca. 10.11.2013 ( keď si tu mapu prejdede budete zvracať skôr než poviete "a" potom ju pošlem :)

blesolnie

ja som pouzil sol a vodu a mal som akurat hnacky ale do skoly som neisiel taze pomohlo ale viac us nie (racej sa budem ucit)

jajka001_

Čo mám robiť mam 13 rokov a chcem a chcem schudnut aspon 2 kg ta týždeň... teraz mam 48 kg .. poradte mi prosíím

BJ

www.zdravi-az.cz

Funguje to aj na plny zaludok (prejedenie), ale tam by som doporucoval robit to na niekolko krat. Zacat s 0,5-0,75l vody, na treti krat by uz mal ostat zaludok takmer prazdny. Potom chvilu pockat, a spravit s 1 l vody. Ale v zasade, uz po vyzvracani casti obsahu zaludku dojde k velkej ulave.
Lepsie je ale danu ocistu robit nalacno rano, pred prvym jedlom. Velmi to pomaha.