opat kruhy pod ocami..

Príspevok v téme: opat kruhy pod ocami..
ellena01

mam 24r a uz snad 5rokov, ak nie aj viac, mam kruhy pod ocami. Spociatku boli slabsie, ale cim dalej su viditelnejsie. Teraz uz su dokonca silno fialove a sama sa uz i bojim pozriet do zrkadla.
Spankom to nie je, unavou taktiez nie a na vlastnu ziadost som si dala aj testy spravit, no nic mi nenasli. Oblicky mam v poriadku, pecen mam v poriadku, na internom mi doktor spravil testy
na 2x A4 (zelezo, bilirubin, cholesterol, glikemia, stitna zlaza proste vsetko) a vysledky su v poriadku. Dokonca nemam ani selest, s ktorym som mala v detstve problemy (7-12 rocna).
Na internete je kopec \\\\\\\\\\\\\\\"domacich recepov\\\\\\\\\\\\\\\" no vsetko odskusane a nic nepomaha. Lyzicky studene mi len oci podrazdia a zacnu mi slzit, caje to mi len viecka opuchnu a mam rozne krycie korektory,
no tie vyrabaju asi pre tych, co cele noci prebdia nad ucebnicami. Prekryvam si ich uz silne krycim make upom od vichy, no i tak je ich vidno do modra. prosim pomozte, ak je nieco co pomoze,
velmi rada uvitam. Prave oko je silno fialove, lave je len tak zbezne, slabucko. Za radu budem velmi vdacna.