Som tlstaaa...

Príspevok v téme: Som tlstaaa...
lenuskaa

Mám 16rokov, 165cm a 54kg...pravidelne športujem, cvičím každý deň pod snahou aby som schudla. Dosť často to preháňam a po cvičení mi býva veľmi zle.Ostatní mi hovoria že som v pohode ale pre mňa slovo v pohode znamená tlstá. Čítam si dosť článkov o anorexií bulímií a ortorexií a niekedy mi je fakt do plaču. Keď cvičím a potom sa pozerám do zrkadla vždy sa rozplačem,lebo už neviem fakt čo so sebou. Držím hladovky a niekedy už jem aj normálne, ale stále mi to pripadá, ako keby som strašne veľa zjedla, neustále mám pocit viny keď niečo zjem. Vždy sa to opakuje, ako na kolotoči. Nikdy som nevracala úmyselne raz som sa o to pokúšala, ale potom som si povedala že nie. Ale schudnúť chcem a veľmi. Dosť ma ovplyvňujú názory iných ale iba v tom zlom. Prestala som jesť sladké, nesladím si čaj ani kávu, obmedzujem slané, nejem žiadne tučné jedlá ako hranolky a pod. No niekedy zjem toho dosť(iba zdravé jedlá) a zase je tam ten pocit viny. Vypadávajú mi vlasy, štiepia sa mi nechty a mám nepravidelnú menštruáciu. Chcem byť iba dokonalá a cítiť sa v svojom tele dobre. Všetci si myslia, že to strašne preháňam , stále sa pozerám do zrkadla, hľadám na sebe chyby a na svojej postave, komentujem sa vždy v zlom, všetkým to pripadá, ako keby som mala stále depky a nenávidela sa. Porovnávam sa s modelkami a chcem byt taká ako ony.
Chudnúť sa mi nedarí aj keď som chudšia ako pred rokom. Som s toho totálne zúfalá a neviem čo mám robiť. Nebaví ma to obmedzovať sa, ale nemám na výber:(
Ale aj tak si myslím, že o žiadnu poruchu tu nejde, že som v poriadku a píšem sem zbytočne. Pls vyjadrite sa k tomu

VW

Ja nevravim ze som sa uz viac krat nesklamala ale treba sa aj to prekonavat, muzi odchadzaju a muzi prichadzaju. Ved ako moja babka hovori "za jedneho aj desat!":-D

plamienok

no uz nie si dievcatko ale pomaly zena.

to je v pohode uvidis. urcite si videla aj ine dievcata s tvojou postavou a mali pri sebe chalana.

lenuskaa

VW
ked ja som bola od malicka jak vychrt a zrazu som pribrala taky nezvyk a nedokazem to unies a cela by som to vratit s5
ale snazim sa to uz moc neprehanat aj ked vsetci okolo mna vidia ze som tym priam posadnuta

VW

Lenuskaa aj ja som sa kedysi skryvala a nenavidela a hodnotila kazdu nedokonalost atd No a potom som stretla tych spominanych muzou ktorym som sa pacila taka aka som a oni ma naucili ze sebavedomie a charizma je to co robi ludi pritazlivymi pre okolie. A skutocne od kedy sa tak prezentujem mam podstane viac uspechov u muzov a sama sa citim lepsie!

plamienok

u nas doma sa nevedelo dockat kedy konecne naberiem niake to kilo a teraz ho mam a moj muz si ma nevie vykukat,ze vyzeram ako zena.

VW

Lenuskaa vies kolko poznam muzov ktori maju vyse 100 kg ale maju taku charizmu ze za nimi vsetky zenske slintaju a to iste plati o zenach ktore maju oble krivky ale dokazu sa s nimi prezentovat a zaujat svojou iskrou v oku. Chalani sa o teba nebudu zaujimat ked sa budes stale krcit a tvarit ako skarede kaciatko, to si radsej nabalia nejaku buchtu ktoru je aspon poriadne za co chytit a mozu sa s nou ist zabavat.

plamienok

lenuskaa a myslis,ze ked budes mat vypadane vlasy,pokazene zuby a polamane nechty(lebo to vsetko ta potom caka ak to zajde dalej)tak uz bude pre tych chlapcov pritazlivejsia?Potom sa uz velmi tazko bude hladat cesta spat a do spolocnosti.
Hlavu hore tak to vidis iba ty v zrkadle ked sa do teba niekto zadiva tak nie aby ti povedal nieco nie velmi prijemne.

lenuskaa

VW
tak to je pravda ale ja to dnedokazem ovladat
na jednej strane si hovorim zee wa ze sak som neni az taka skaredaa ze to zvladnem a budem mat takeho akeho chcem a viem ze s aim to nepaci
ale na druhej strane nieco v mojom vnutri mi hovorii aby som schudla ze budem viac sexi krajsa pritazlivejsia...

lenuskaa

vagonka
ale vzdy je u chalanov ten prvy dojem dôležitý
a ked sa mu na prvy dojem nepacis jednoducho smola...:(a mozes byt v nutri dobra ako len chces
zalezi na vyzore a dost
a je mi trapne ked idem na kupalisko okukavat chalanov a stale si zakryvam brucho, odhalit sa neodhalim lebo by som bola potom podrazdena aj ked na fotkach to neni videt ale nazivo hej