Jeden veľký a viacero rozširujúcich sa malých vredov

Príspevok v téme: Jeden veľký a viacero rozširujúcich sa malých vredov
inconnu

Dobrý deň. Môj problém je nasledovný, už niekoľko mesiacov mám okolo pohlavných orgánov jeden veľký a viacero rozširujúcich sa malých vredov. Bol som s tým u kožného, ktorý mi spravil testy na pohlavné choroby, dopadli negatívne. Odporučil mi potierať si vredy Belogentom a Imasolom Plus, ale účinok nebol žiadny. Neskôr mi predpísal Verrumal, čo je kyselina, ktorou som si mal vredy leptať. Nepomohlo to, akurát mi bolestivo vyleptalo okolie vredov. Doktor ma následne poslal ma do laserového centra, kde mi majú za ťažké peniaze tieto veci odstrániť, s tým že \"klasická liečba nezabrala\".
Ale tým sa predsa nevyrieši problém, vredy sa postupne rozliezajú a ja som zúfalý, priateľka so mnou odmieta spávať a už sa hnusím sám sebe. Mám si snáď každých pár mesiacov do konca života dávať na plastike odstraňovať tieto veci?
Prosím poraďte!

kaktuska

Kasli na kozneho a bez s tym k niekomu inemu napr urologovi, na infekcne alebo tak moze to mat aj hlbsiu pricinu ktoru kozny nenajde. ja som mala tiez vriedok na vagine, gynekolog ma prezrel a dal mi mast presne na to za par dni to zislo. Fakt skus inych odbornikov na ine veci nez kozu nech spravia hlbsie testy.