Točenie hlavy

Príspevok v téme: Točenie hlavy
hlavička

Minuly rok ked som začala chudnúť sa mi začala točiť hlava až tak, že sa mi zatmievalo pred očami a raz som aj spadla. Potom som navštívila obvodnú lekárku, tá mi povedala, aby som pila minerálky, potom mi zistili aj zvýšenú funkciu štítnej žľazy s ktorou som bola na vyšetreniach kvôli tomu, že mam nejaký uzol - strumu v š.ž. - nedali mi však žiadne lieky, len kontrola o pol roka. Potom to točenie hlavy prestalo. Teraz sa však zase objavilo asi cca týžden sa mi točí hlava, včera som mala taký závrat, že sa mi znova zatmelo pred očami, nevedela som sa ani pohnúť. Dnes ma bolí hlava, neviem z čoho to môžem mať keďže denne vypijem aj viac ako 3l vody - rajec - neperlivý, nesladené čaje. Diéty už nedržím - stravujem sa zdravo, tak neviem v čom môže byť problem. Mám ísť znova k obvodnej?

Ely4

Uz to mam 5r tocenie v hlave a momentelne vraciam potrebujem sa prespat aspon 3h aby mi bolo lepsie.......Bola som aj v nemocnici na tom a nezistili mi nic,Teraz som tehotna v 3 mesiaci a bojim sa aby sa to nepreneslo na dieta......Moztr mi pomoct dakujem.....

krútička

čaute aj mne sa už rok točí hlava , bola som už na všetkých vyšetreniach a nikde nič. Chodím aj k neurológovi a ten mi povedal že to je bud z kŕčnej chrbtice , alebo zo sredného ucha a mám aj tabletky urutal forte 16 na to ale točím sa už rok je to hrozné .... ani von ani nikde ubýja ma to ako ... poradte aj mne

sabina1205

ahoj hlavička,
ja som tiež mávala problémy s točenímk ale najmä ked som ležala a doktor mi zistil, že to je niečo s vnútorných uchom či čo, tak mi to vysvetlil, že je to ako nejaké presípacie hodiny a že sa niekedy stane, že sú v nerovnosti a to spôsobuje to točenie..ukázal mi na to len nejaké polohové cviky a to bolo všetko..

silny

ahoj, presne toto sa stavalo aj mne uz som si zacinal namyslat to najhorsie, bolo to minuly rok ked som zacal aktivne cvicit, bolo leto, vonku 40tky a jedno s druhym proste bolo mi hrozne a potom sa to nejak ututlalo, hlavne si nic nenamyslaj, pracuj na sebe dalej a ono to prejde... cav

hlavička

ja nemávam nízky tlak a kávu pijem dvakrát dnenne, strašne veľa pijem, ak to neprestane idem k tej lekárke, ale dakujem vám

kaktuska

To poznam mam tiez nizky tlak a ked rychlo vstanem zahmlie sa mi pred ocami treba si na to davam pravidelne pozor a vstavat velmi pomaly. Na surne zvysenie tlaku ked ti pride fakt zle si daj deci cerveneho vina alebo kavu. Pomoze aby si neodpadla. Najhorsie to u mna byva ked som chora alebo cez skuskove ked mi chyba pohyb a vela schudnem.

hlavička

no ja nemam 45kg a ani nechcem mať mam 64kg a chcem dať na 60, spevniť si postavu a jem pravidelne každé tri hodiny takže nejedením to určite nie je.