Vykasliavam krv... preco???

Príspevok v téme: Vykasliavam krv... preco???
Change27

Mam taky problem- uz dlhsiu dobu(pol mesiaca) mi hned ako vstanem byva zle od zaludka- je mi na vracanie a mam krce. O dake dve-tri hodiny od toho co vstanem to prejde. Cely den som hrozne unavena, padaju mi vlasy a mam krce v nohach. Pulz mam nad 100 a tlak nizky. Dnes a vcera som vykasliavala krv. Nefajcim a ani som nikdy nefajcila. Co to moze byt??? Mam len 15 rokov...

zuzic

otrasne: nieze by som chcela na teba narazat ale pedogilny uchyl si akurat ty! som 15tka ale mam taky pocit ze mam urcite viac rozumu ako niektori na tomto fore. rodicia sa informuju o vsetkom co robim a vedz ze by mi nedovolili robit nic nebezpecne. bavit sa snim chcem o veciach zvacsa zdravotnych ktore niektorym individuam moc prekazali. a neviem koho tu nazyvas naivnou. neviete si nikoho vazit, a preto som s touto temou aj ja skoncila.

otrasne

35 rocny bali 15 rocnu...Chory clovek. Nejaky pedofilny uchyl. O com sa s nou chce bavit, ked to nesmie nikto citat, a vobec, ze si s nou vyklada... Rodicia by tu 15tku mali poucit, kto vsetko sa nachadza na nete. Len aby sa s nou nestretol a neznasilnil ju. Naivku. Ked budem mat deti, budem kontrolovat, co robia na internete...Hroza!

zuzic

chirurg: ja som si vedela spravit mail az ked ma to naucili v skole na informatike tento rok...takze nevadi...moj mail: zuzic411@gmail.com

chirug

A sorry dopisovatelia,tu končim a prajem vám všetkým uzdravenie a štastný život a verím že som aspon niekomu radami pomohol....

chirurg

počuvaj MUC,maš právo použivať tento imaginárny titul až v 6 ročniku po štáítnici z internej a nesiahaš mi ani po členky,bol by som veľmi zvedavý čo dokážeš o 10 rokov...
Jane00-MOJ Syn MA O 2 ROKY 10 a ver tomu že schránku si založiť teraz nevie ani nebude vedieť o 2 roky..veľmi trápne poznámky...a ty Roman čo si o mne mnysliš?to nemožeš spávať že ja si neviem založiť mail...nemožem, lebo neviem a nikdy som to nepotreboval a čo...z nikoho si nerobím dobrý den a ani to k životu nepotrbujem....mám dosť svojích starosti ,ktoré Vás damy a pani ešte len čakaju...tie vaše prispevky su uplne úbohe a zbytočné...

chirurg

Zuzic-asi preto,som s touto stránkou skončil...neboj tu schranku spravim hoc neviem čo a posli svoju adresu meilovu.pa

roman08

zuzic nehnevaj sa ale mne to prislo tiez smiesne takto vysvetlovat 35-rocnemu dokonca vzdelanemu cloveku ako sa zaklada mail ja tiez neviem robit na pocitaci absolutne len tie zaklady behat tu po internete a pisat ale na toto by som urcite nepotreboval navod.tiez mam pocit ze si tu niekto robi s teba dobry den. a ak ma internet tak nech mi netvrdi ze nema mailovu adresu.

zuzic

jane on vie zase ine veci(ovela namakanejsie) ako si robit mail. podla mna sa clovek nesudi podla toho ci si vie urobit mailovu schranku, asi nie je taky "idealny" ako vy dve.