môj mal vzťah predomnou s mužom

Príspevok v téme: môj mal vzťah predomnou s mužom
maruška

Ako by ste zareagovali keby ste zistili že váš partner s ktorým ste spolu vyše 2rokoch..no mne sa to stalo...že po 2 rokoch chodenia...mi povedal že mal 2 ročný sexuálny vzťah s mužom predomnou a vždy predtým mi hovoril že žiadnu predomnou nemal a teraz mi povie niečo také...neviem čo mám robiť radte

limetka335

povedal ti niečo, čo sa mu určite ľahko nehovorilo... ja si myslím, že by si si mala vážiť že sa ti s tým zdôveril a porozprávať sa s ním o tom, či by bol schopný opäť fungovať s chlapom alebo či chce už iba teba...
určite ho neodsudzuj a ukáž mu ako veľmi ti na ňom záleží a ako ho miluješ:)

inkubator

Preco bz jej to mal povedat pred tym? Kazdy moze povedat hocico a hocikedy, pokial tym neporusuje nejake zakony.

adka123

inkubátor ty si kompletný,veľmi velký je v tom rozdiel,mal jej to povedať predtým ako sa s ňou vyspal.

Ja by som ho určite nechala,lebo on určite nezostane iba pri ženách 2 roky s mužom je dosť určite vedel čo robí.

ninity

no mas to tazke skus sa s nim o tom porozpravat nemozes ho hned odsudzovat....mozno sa bal ti to povedat....skus ho pochopit..porozpravajte sa a ...uvidis ze sa to da doporiadku.drzim palce