Diane 35 a akne

Príspevok v téme: Diane 35 a akne
zajra

caute mam problem uz beriem 3blister diane 35 na to aby sa mi zlepsila plet a zmyzlo akne ktore ma velmi trapi,,ale po case sa mi plet troska zlepsiala ale aj tak sa mi na tvari este akne obcas vyhadzuje,..je to normalne kedy budem mat uz konecne plet bez chybicky ..pomali tomu prestavam verit,a aj tieto nazory aka je dobra a ze si nemusia baby davat ani make-up sa mi zdaju nepravdive...pomozte

zajra

ahojte takze sa nemusim obavat?...no tak aj mne sa zda ze sa mi po cokolade viac vyhadzem ako tak,skusim viac ovocia a zeleniny a menej sladkosti..a casom po nejakom pol roku budem dufam spokojnejsia,..lebo je pravda ze plet ma podstatne lepsiu ale trapi ma ze stale sa mi este to akne vyhadzuje aj tiez laky po akne:(

jajka001_

ahoj, ja tiez beriem diane 35 kvoli pleti, prvy efekt bolo vidiet hned, plet sa prestala mastit, zacalo sa to pomaly hojit,teraz to beriem siedmy mesiac, mam sice flaky po akne ale v podstate je to ciste len si musim davat velmi pozor na stravu - najma na cokoladu. sem tam sa mi este spravi ale je to neporovnatelne.

viktorka37

ahoj. ja som pred rokom a pol zmenila HAK triregol na diane35, kôli aknóznej pleti. mám 35 rokov a veľmi ma to trápilo. chodievala som aj ku kozmetičke na čistenia, používala som kozmetiku z lekárne, skúšala všetko možné aj nemožné, no až diane mi pomohla. ale nie hned. skôr až po takom polroku. aj teraz sa mi zanesú pory,aj malinká vyrážka sa raz za čas ukáže, no je to neporovnateľne lepšie. ja som veľmi spokojná.takže bud trpezlivá a čakaj. zmenila som trochu aj jedálniček. smažím sa naozaj viac jesť vlákninu, ovsené vločky , zeleninu... človek skúša, čo sa dá.