JEST 3x alebo 5x DENNE?

Príspevok v téme: JEST 3x alebo 5x DENNE?
balejka

Jest 3x alebo 5x denne?

Pokazime nieco tym ze budeme jest 3x namiesto 5x denne? Nedokaazem do seba natlacit 5 jedal. Vtedy na nic ine nemyslim, len sledujem hodinky a rozmyslam ze co si mozem a nemozem dat.

Podla mna jest 3 krat staci, pokial je to tiez pravidelne.... ale chcem aby sa vyjadrili ti co sa fakt vyznaju... nech teda viem ci mi to nepokazi vsetky snahy o chudnutie...

vikinkaa

hlad, ty jes len raz alebo dva krat denne?preboha ved to strasne malo..mozno teraz tak chudnes ale takto sa cely zivot nevydrzis stravovat a je to cesta k jojo efektu a zachvatom pazravosti.ja lem 5 krat denne ale nemyslim tym ze sa napchavam velkymi porciami.ranajky rozok celozrny so syrom a zeleninou alebo vlocky s mliekom, desiata jablcko, obed normalny rizoto so zeleninou,nejaka masko s ryzou a zo zeleninou,alebo ryba..olovrant zasa nejake ovocie a vecera uz len lahka nejaky salat alebo cotage cheese.a pravidelny pohyb.a som stihla-171cm a 55kg.takze ja som rozhodne za pat krat denne.

sikaaa

tak ale s jednym jedlom urcite neschudneme...

ja sa to pytamm v suvislosti s chudnutim...

a ani tak vlastne telo nemozem pocuvat, lebo to by som jedla stale sladkosti, pizze,a ine dobroty...... ktore normalne uz dost dlho nejedavam...

takze staale cakaam na rady od odborniikov :)

hlad

Zo všetkých strán na nás útočia rôzne diétne rady, kde tvrdia jesť 5 x denne, alebo každé 4 hod, alebo...
Kašlite na to, riadte sa podľa vlastného tela. Nejesť podľa chuti ani podľa hodiniek, jedzte iba vtedy keď ste naozaj hladný a jedzte to na čo máte chuť a jedzte tak dlho dokiaľ nie ste sýty. Iba s jednou radou súhlasím a to je jedlo poriadne požuť a jesť pomaly, venovať sa iba jedlu a žiadnej inej činnosti. Mne napr. stačia dve jedlá denne niekedy iba jedno, nebudem sa predsa pchať 5 jedlami denne! Je to nezmysel, okrem toho som to skúsila a necítila som sa vôbec skvele, práve naopak. Ja odporúčam jedinú diétnu a hlavne zdravú radu- Počúvať vlastné telo a riadiť sa tým.