Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

niikus22

Bobinecka112

chcem sa ta opytat ako casto si chodila na korcule a plavat? a ako si sa stravovala? no to si fajn schudla si ma teraz motivovala :)..a na tej fitlopte si ako cvicila? dakujem

zuzic

ahoj kajla ja mam 16 a robim takto: teda snazim sa:) pat krat za den mensie davky, doobeda sacharidy cize aj ovocie len doobeda, obcas ked sladkost napr. tyzden pred kramami musim sladke a vtedy tiez doobeda ale snazim sa co najmenej, obed co je ale snazim sa menej, vecera tak isto...ale na veceru by sa mali bielkoviny atd...mala by si vela pit co je u mna tiez problem a vela veeela pohybu. to sa snazim aspon doma kedze vonku je este zima:) drzim palce:)

Kajla

ahojte mam 14 rokou a 60kg ....chcela by som sa spytat ako najlepsie schudnut... jedavam v skole 2rozky a sladkost a ked pridem domov tak sa najem do sytosti a vecer nejem ... iba ovocie alebo jogurt... neviem ci robim dobre ked tu pisete ze ovocie na vecer neni moc dobre ... dak vas prosim poradte mi dakujem xD

Ssaska7

Holky,

lokalny chudnutie neexistuje, cize len z brucha sa zhodit neda.. Co sa tyka chudnutia ako takeho, treba zjest menej energie, ako clovek vyda (vysportuje). Zakladne pravidlo: jest kazde tri hodiny v malych davkach.
A este poznamka: jest vecer ovocie nie je dobry napad, nakolko ovocie=cukor a to nie obycajny, ale fruktozovy, ktory ide okamzite priamo do krvi a ak sa ihned nespotrebuje (napr. cvicenim...) tak je z neho dalsi tukovy zahyb (a to nielen na bruchu). A kedze vecer vacsina z vas uz nic nerobi, tak sa necudujte, ze po vecernom ovoci nechudnete ..

Alex

aishi:)

Hlavne vylúčiť z jedálnička sladkosti,koláče proste všetky sladké veci...cvičiť,behávať...nejesť po 5-6 hodine..stači potom iba nejake jablko..proste na večer už iba ovocie..alebo suchare..!!

chudnite

BRUŠÁKY SA NEROBIA V POSILOVNI ALE V KUCHYNI, MOŽETE SPRAVIŤ 500 CVIKOV NA BRUCHO A NEJAKÝ ROZDIEL UVIDÍTE MOŽNO O ROK. POKIAĽ CHCETE MAŤ VIDITEĽNE SVALY NA BRUCHU, MUSÍŤE DOSTAŤ TELESNÝ TUK POD 12%(ŽENY) A 8%(MUŽI). AK CHCETE VEDIEŤ VIAC POZRITE SI NÁŠ WEB.
web: -odkaz odstránený-