aka stredna?ANIMATOR VOLNEHO CASU alebo MANAZMENT cest.RUCHU???

Príspevok v téme: aka stredna?ANIMATOR VOLNEHO CASU alebo MANAZMENT cest.RUCHU???
nerozhodna

prosim poradte mi!!!dozajtra sa musim rozhodnut!!!aka stredna-odbor je lepsie plateni a vyhodnejsi?animator volneho casu-centra volneho casu,tabory,dovolenky-animatory pre deti,socialna praca,psychologia,kulturne institucie,sprievodkyne v muzeu....

alebo manazment reg.cestovneho ruchu-cest.kancelarie,agentury,mestky urad a podobne...

za8icka

No v prvom rade nemyslim ze ti stredna ovplyvni cely zivot. Vzdy mozes ist na vysoku aj ked sa vobec netyka tvojej strednej. Staci ked mas maturu a mozes ist skoro na akukolvek vysoku ak na nu spravis skusky....takze vastne vecsina ludi aj tak vystudovala nieco ine ako robi...

No a co sa tyka tej strednej tak ty musis vediet co by ta asi bavilo. Ak mozes tak skus si zistit ake su na tych oboroch predmety a ci by ta to bavilo. A podla toho sa rozhodni.

No ja by som asi skusila man. cestovneho ruchu. Ale to je len na tebe ako sa rozhodnes. Nemala by si sa rozhodovat podla druhych lebo to budes studovat 4 roky

alz-bee

Ja som sla na strednu polnohospodarsko-veterinarnu skolu (aj napriek tomu, ze ma prijali na gympel) studovat odbor veterinarstvo a po roku a pol som zistila, ze na krv a pitvy si asi nikdy nezvyknem a tak som prestupila na odbor agropodnikanie, ktore ma vobec nebavilo, ale prezila som:)) teraz studujem na vyske environmentalistiku, ktora ma zatial tiez vobec nebavi, cize naozaj nepanikar-malokedy sa clovek rozhodne spravne hlavne co sa teda strednej tyka, lebo kto by v 15tich uz na 100% vedel, co chce robit v buducnosti? Alebo to som len ja taka, ze to este neviem ani 20ke? :-D :-))

ShaulaThalit

ja studujem cestovny ruch a uz nikdy na takuto skolu nechcem ist, pretoze ma to nebavi a pretoze v zivote chcem robit nieco ine ako robit sprievodkynu, byt letuska, alebo sediet v kancly....