nikto ma nema rad ,nepocuva a som sama ako prst

Príspevok v téme: nikto ma nema rad ,nepocuva a som sama ako prst
auuuu

neviem co hladam na tomto fore ,mozno pomoc koli beznadeji, kamosky ktore mam ma ignoruju a rozpravaju sa len s mojou skolskou susedou ktora je nadherna , uspesna a vzdy vymodena. ja som len luzer ktoremu ani na pisomke nikto nepomoze, hoci vsetci si radia . pribrala som na 67 a doma mam peklo .trpim casto zapchami ked mama naari az o 15:30 a potom sa hadame ,teraz mi vycitaju ze som tlsta 168 / 67 ,nebavia sa so mnou koli tomu obedu a ja mam neuveritele krce v bruchu na ktore mi doktorka povedala ze to mam len z prehanadla z nedele , chcem sa dat na anorexiu lebo len krasky su uspesne , nejem vela alee len priberam . cely svet mi leze na nervy ze ma nikto nepocuva a urcite nikto sem nic nenapise :(

megynka1

ahojte poradte mi som zufala nemam kamosky odtahovala sa mi.este som si aj vlasy znicila lamu sa mi.a pribrala som sice mam iba 48kg ale je to vidno na bruchu a stehnach.najviac zerem vecer.este sa mi aj zacali robit znamienka viac uz ich mam asi 200 a na nohe ma asi neco postipalo mam to opuchle.nic ma nebavi mam depky jak svina a este som dosla aj o pracu.muz ma nechape ze som v depke a dcera ta chodi von za kamosmi tak sa citim sama odkedy sme sa prestahovalo od rodiny.poradte

auuu

dakujem vam za rady , e mail mi nejde takze s tym mam problem, s kamaratkou si ideme kupit zajace :D ,zlepsia nam chvile

petullla

auuuu ..ozvi sa mi na e-mail, skúsim ti dopomôcť aj s tými toxínmi ,ako RNG píše, musíme dať do poriadku komplexne aj trávenie a vyčistiť organizmus..skúsim ti poradiť ako na to. kedže neviem ako dlho takto trpíš takže bude lepšie písať súkromne. pripomínam ,že odomňa sú to len rady z vlastnej skúsenosti,príp.skuseností ľudí,práca je na tebe. rád na problémy existuje viac druhov,a na každom je k akej sa prikloní, musíš využívať intuíciu. ahoj

RNG

Pri traviacich problemoch(zapchy napr) sa v crevach vytvaraju toxiny, ktore ti zamoria cele telo aj mozog a mozu priviest depresie, co moze viezt k spolocenskym problemom
Naprav si travenie, mozno aj ine problemy odidu. Veselsi ludia su vyhladavani a zmeni sa pomer aj v tvojom rodinnom kruhu.Ludia sa depresnutym a pesimistom vyhybaju.
Cistejsie telo znamena viac energie, lepsie spalovanie, viac aktivity a to moze viezt prirodzene k nizsej vahe.

petullla

suhlasím s Ivka 1, jedno ti poviem- najlepší tvoj priateľ je TY SAMA, alebo si to nazvi tvoja intuícia--prestaň sa zaťažovať druhými,tí majú svoje problémy. začni byť akoby som povedal viac hrdá na seba,hrdosť má tiež svoje miesto..a začne sa ti akoby náhodou dariť, uvidíš a začneš sa cítiť lepšie aj zdravotne, totiž aj tie zápchy maju s tým súvis: už to že si vravíš že sa máš zle a že máš peklo si to privolávaš..jedno maj na pamäti: myseľ je staviteľ -TOHO -čo očakávaš--chápeš?nepozeraj na to že si rozdielna od iných..každý je jedinečný! každemu povedz: tiež máte svoje chybky. zápchy maju súvis s tým,že sa nemôžeš zbaviť ODPADU z hlavy a tým sa to odzrkadluje v črevnom systéme. jednoducho zbav sa odpadov z mysle,vyčisti ju a začne fungovať črevný system. ráno si ešte pomôž ,že vypiješ 1-2 poháre teplej vody + 100% pomaranč.šťavu 1-2 poháre, o 30 minut jesť a začni jogurt a pridaj do neho 1 lyžičku ľanových semienok a ešte si daj ovsene vločky zalej horucou vodou,med,jabko,škorica. doobeda si daj napr.jablčka,banan,prip.ine ovocie.jedávaj 5-8x denne malé porcie,najviac zeleniny,ovocie,celozrniny. ovocie doobeda.min. 2.5 litra tekutín denne. rád poradím aj viac.cez e-mail

Ivka 1

Presne tak ako pise cajik, urcite nezalezi na tom ako kto vyzera ale aky je.To sa Ti len zda, ze Tvoja suseda to ma lahsie len preto,ze je pekna. Skus si viac verit,vaz si sama seba tak,ako by si chcela aby si Ta vazili ludia v Tvojom okoli.Mam znamu,ktora vyhrala sutaz krasy a predstav si,ze tiez sa s nou nechceli súpoluziacky kamaratit. A vies preco ? Lebo sa bali,ze im preberie vsetkych spoluziakov a o nich uz nebudu mat zaujem :). Tak vidis niekedy je aj krasa na skodu a nezaruci Ti,ze budes mat ozajstnych priatelov.
Snaz sa jest hodne zeleniny a ovocia namiesto kalorickych jedal,jedz castejsie ale v malych davkach a zvys prijem tekutin. Ta odstata voda na lacny zaludok pol hodiny pred ranajkami pomaha. Tak hlavu hore a usmej sa :)

Nikusicka

Ano skus si sama nieco spravit ved kolko mas rokov?? A na veceru? ZE LE NI NU!!!! Mnamky (mne sice moc nechuti ale tvarim sa ze je super a papam ju uz veeeeelmi dlho.

Nikusicka

Ahoj moja chcem aby sme si zalozili nejaku stranku diskusiu kde si budeme pisat a pomahat si. Viem sa vzit do tvojej situacie 165/65 komplex za komplexom. Nasla som si chlapca a schudla 171/55. Treba len pozitivne mysliet nie sa utapat ja som tak stratila vela kamaratok a mam teraz len par... ale rozjodli sme sa (aj ty len o tom este nevies) ze si pomozeme jo???

????

Pozri, ja som chuda a tiez som sama ako prst. Kazdy na mna kasle a podrazi ako sa da. Takze s vahou to nema nic spolocne. A ak ti vadi, ze mama navari az o 15.30, skus si nieco pripravit sama podla svojej chuti.