Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

J2SS!E

Jááááj bože hambite sa ktoré jej tu píšete negatívne veci !!! ... asi neviete ako sa cíti pretože aj ja mám veľa kíl navyše,za 8 mesiacov som schudla 11 kíl,teraz mám zlomenú nohu takže šport nemám,preto to stojí... Len ju prosím vás netríznite týmto,že jej ešte zhadzujete ego prebože!!! Viem čo chúďa cíti,nemá sa kam ísť kúpať napríklad...Ty sa nehambi,len takéto sprosté dievčatá sa ti smejú,keby náhodou vyzerali ako ty,určite by inak videli svet !!!! Hore hlavu !

miska231

Ahojte aj by som potrebovala velku pomoc snažím sa schudnut no to vobec neide.mam 174cm,70kg, a chcela by som mat aspon 60 kg lebo v tejto povahe sa tak zle cítím.normalne ked idem na ulici sa hambím zato aka som.prosím pomošte aj mne please:((možno aj ,mme napíšete že mam normalnu hmotnost ale mam velke brucho a stehna .
a mam iba 18 rokov:(

zuzic

wewe ja som dala 8 najviac no jedno som nabrala asik:/ mam cez prsia: 83, ceu pas: 73 a boky neviem kao sa meraju:DD
snazim sa ist nizsie ale neda sa stale lebo ja mam problem so stravou mno ale snazim sa:) ale akoze uz zacinam byt celkom spokojna len este by to trosku chcelo:)

WeWe 9899

pre zuzic, mne to ide tiez dost pomaly, niekedy mam az pocit ze nidky neschudnem.Moj uspech je zatial 8 kg planujem este tych 9 a bude ok :)

kaja52

aj ja sa za seba dost hanbim .... 171 63 kil .. pripadam si cela taka "velka" a neforemna. ale sportujem tak snad to bude ok .. ,takych 5 kil by som strasne rada dala dole do leta !!hlavne si uz moja psychika musi oddychnut lebo v poslednej dobe je toho na mna strasne vela.. a zistujem ze ked som ok ked ma nic netrapi tak aj to chudnutie ide akosi lahsie.. takze tak . Ale viem ako sa citis ! drzim palce

zuzic

WeWe tu nejde o to ze schudnem ked si dam jablko rano a nie vecer:D ale ze celkovo, ovocie obsahuje sacharidy a tak som ho prelozila na doobeda lebo sacharidy sa maju jest doobeda. schudla som lebo som viacere veci upravila ale este stale nie som na svojej vysnivanej mne to ide velmi pomaly ale snazim sa:)