Co skutocne vybieli zuby?

chuanka

Tak teraz ale že vôbec neviem komu mám veriť. Čítala som aj negatívne aj pozitívne články na tento produkt. Neviem teraz čo spraviť:/ Vždy 20€ je menej ako nejakých 200€ ktoré by som zaplatila u zubára. Premýšľam že za vyskúšanie nič nedám a keď mi to nezaberie tak nevadí ale budem mať kľudné svedomie že som to aspoň vyskúšala..V dmke to predávajú že? Tam sa mi zdá že som to videla

brunetka28

Nepoužívala som síce ten systém ale iba zubné pasty na bielenie od nich a skôr sa prikláňam k mironelli, pretože som si všimla že mi trošku tá pasta pomohla a moje zuby sú teraz krajšie-belšie. Síce nie o moc ale aspoň malý výsledok tam je. Viete hovorí sa sto ľudí, sto názorov a tak to bude aj pri tomto. Niekomu tie pasty pomáhajú, iným zase nie. Ale takto to je zo všetkými produktmi a aj to tak vždy bude

Patta

Ano, pouzivala som ho bohuzial aj ja este davnejsie, az potom som sa o nom bohuzial docitala viac, ze nepomaha a pocuvala aj od ludi naokolo ze nikomu nevybielil zuby ani o odtien...nie je to jeden clovek je to vela ludi ktorych poznam... moja zubarka mi taktiez povedala ze si take hluposti nemam kupovat lebo to vraj aj tak nema latky ktore by mi mohli zuby vybielit. Dala som tu len jednu recenziu z blogu ale takych recenzii tam je viac a ziadnej to neucinkovalo...

mironella

@Patta a ty si osobne skusala tento produkt ked pises ze nikomu nepomohol?Zato ze jedna napisala ze jej vybielilo zuby iba o jeden odtien a pritom ho ani nepouzivala taku dobu ako mala teraz ho nikto vyskusat nemoze?My sme ho so sestrou pouzivali a dovolim si tvrdit ze vysledky sme obidve videli.Takze si nemyslim ze su to vyhodene peniaze

Patta

@chuanka Hlupost, white look nepouzivaj, su to zbytocne vyhodene peniaze. Este som nepocula o nikom komu by ten produkt akokolvek pomohol. Za 20 eur si zuby nevybielis. Ak si myslis ze ano tak preco ich nemame biele vsetci? Radsej si kup nieco co ma aj recenzie a nie len taketo negativne:

beautybymaca.blogspot.sk

michallinca1

@chuanka hej kludne mozem. Ide o white-look system, neviem ci si o tom uz nieco pocula alebo vobec nie? Citala som o nom na internete a dokonca som pozerala aj video ako sa to ma aplikovat. Balenie obsahuje dve formy na vrchne a spodne zuby ktore si ty vyformujes, plus gel a pastu na bielenie. Dva krat za den by si si to mala aplikovat na 20min. a po 10 dnoch by si mala vidiet nejaky vysledok. Zajtra si to planujem prvy krat aplikovat, kedze budem mat nato viacej casu. Takze potom ti mozem napisat ako to dopadlo, ak to dopadne dobre:-)

chuanka

@michallinca1 tak pokiaľ si mi napísala že to je zbytočné tak načo nato budem vyhadzovať peniaze, to mi príde nelogické. A o aký systém ide? Môžeš mi o tom čosi viacej napísať? Vďaka

ivanatim

Ziadny kokosovy olej ani lacne pasty ti zuby nevybielia. Kazdy zubar ti to povie. Kokosovy olej neobsahuje ziadnu latku, ktora by zuby bielila. Pre tych co tvrdia, ze ano, tak nech sa paci, povedzte aku...Ma antibakterialne ucinky, ale zeby ti vybielil zuby? Zda sa ti ze ano? Nenahovaraj si to za kazdu cenu, je to placebo. Bielené zuby si asi este nevidel...
lacne pasty a bieliace sady bielia len povrch zubov, co znamena, ze zuby nebudu biele, belsi bude len povrch zubov, ale farbiva mas v zubovine, cize vybielenie nebude mozno ani o 1 odtien...
funguje len bielenie u zubara a bielenie bieliacimi pasikmi crest z ameriky. Ak tomu niekto neveri, nech pozrie na heureke recenzie overenych uzivatelov pasikov a myslim ze je jasne ze je to fungujuci produkt, nie je co riesit... medicinske fakty, statistika a matematika neklamu...