Kto mi napise recept na pribratie?

Príspevok v téme: Kto mi napise recept na pribratie?
lu-lu

ahojte...stravujem sa pestro a uplne normalne..niekedy mam pocit, ze sa az prezieram...mam ale zrejme opacny problem ako vacsina z vas..som strasne chuducka a nedokazem pribrat...vyzeram ako anorekticka, alebo fetacka..proste uz sa hanbim chodit aj po ulici...mam uz svoj vek, ale postavu mam ako nedozrete dieta...lekarka sa mi smeje, ze mam asi len dobry metabolizmus..neviete mi poradit nejaky zaruceny recept na priberanie??..pocula som, ze existuju aj nejake kvapky...dakujem

modracik

Kvapky nepoznám, ale môj syn tiež nemohol pribrať,pomohol mu kokteil, ktorý sme každý deň namiešali a pil ho ku každému jedlu.Trikrát denne,2-3dcl.Nebol lacný, ale veľmi výživný,obsahuje všetko, čo organizmus potrebuje a v našej ochudobnenej strave /vitamíny, proteíny, minerálne látky.../ mu nedokážeme dodať.Ešte ho kupujeme, lebo sme si ho doma obľúbili.Rozrába sa v mlieku,môže sa doň pridať aj ovocie, kompót...Super.je to prírodný produkt-doplnok výživy-F.Leit.Ak chceš bližšie info,napíš meil.

roman08

dievča chce normalne poradit z čoho priberie ,ale mam pocit ,že pri takychto radach ake su tu napr.od inkubatora skor skončiš na gastroenterologii.aj ked netvrdim ,že sa stoho nepriberie.na večeru si uvar puding ,ale s pollitra mlieka a namiešaj si donho asi za salku ovsenych vločiek.

inkubator

R: Pecen chleba s bravcovou mastou
D: Pizza s vajickom (velky priemer)
O: 10 knedlikov s bocikom
O: 3 nanuky s 2 colami
V: chipsy a 3 piva

vikinkaa

skus papat ovsene vlocky, plnotučne acidko,rozne druhy orieskov,banany, pit ovocne stavy a papat vela prilohy.ja osobne som s pribratim nikdy problem nemala:Dale kamoska hej a toto je pomohlo

lu-lu

...ozaj smiesne...:))...skusim si dohodnut s lekarkou tie injekcie...uz som ich raz brala a nic...a dakujem za rady...

lienka48

moja kolegyna ma taky isty problem a chodila k lekarke na injekcie,kt.jej trochu pomohli.Ja som tiez nemohla pribrat a nemala som problem s kilami navyse,pokial som kazdy vecer nezjedla chipsy,zmrzku a kolu.A mojmu bratovi pomohli proteinove napoje

max.gluteus

Zer ako ako o zivot zezer psa zezer zelvu rybicky vsetko co sa da uvidis susedovho psa tak ho chyt a upec ho. Ale nie robil som si srandu jedz strasne vela mastne jedla a sladke si tiez nemusis odpustat.

tiffa

..mala som a este mam aj ja tento problem..ale uz pomaly priberam..nemohla by to byt neuroza..ja som bola na komplet zdrav. prehliadke aj na stitnu..ale nic..nakoniec to bola prave neuroza, ktory ma zbavila pomaly 10 kg ma pol roka..