Otravni susedia,nedaju si povedat,robia naprieky

Príspevok v téme: Otravni susedia,nedaju si povedat,robia naprieky
bozeeeeeeeee

Prosim vas, ako by ste riesili susedov, ktori byvaju nad vami a pri chodzi dupu hrozne patami o zem? jedna clenka ich rodiny chodi doma v prezuvkach,co maju podpatok.Uz to neviem zniest.Presne viem,co cely den robi, lebo pocujem kazdy jej krok.To sa uz neda vydrzat:/
Pred pol rokom som im napisala list, naco mi odpisali, ze si mozu robit vo svojom byte co chcu. Na oplatku som si potom uzila od nich este viac dupania. V noci o 12tej nad mojou izbou ta krava zacala naschval dupat rozne rytmy. Dalej raz v noci o druhej im nado mnou nieco hrozne buchlo o zem, ze som skoro zinfarktovala. Zabuchala som im metlou hore,ale to som nemala robit. Vypocula som si pol hodinove buchanie a presuvanie nabytku.
Fakt ze som z nich uz na nervy.Stale mi bucha srdce,lebo som z nich nervozna a nemozem sa poriadne doma uz ani ucit. Ked som im to vtedy napisala v liste, tak povedali, ze sa mam chodit ucit do kniznice.
Bojim sa, ze ked ich s nasimi upozornime znova, tak sa to zhorsi a naberu grady. Co sa da v takychto pripadoch robit?

soffa

s podaktorymi ludmi sa jednoducho neda vyjst.sused bol napominany dennodenne bol vypisany aj na dverach,isiel okolo len to strhol a isiel si svojou cestou.boli napominani viacerymi ludmi z bytovky a nic.ved co mu mozu,za byt si plati atd.takze ja viem o com pises maria...este z teba urobia tu zlu,...

[zruseny12]

LOST...ja hovorim...KOMU NIET RADY TOMU NIET ANI POMOCI...
nema vyznam sa nimi vobec ani zaoberat,lebo mozes na nich akokolvek a ona je taka drza,ze na nu nic neplati...ALE TAK JA JU IGNORUJEM A KASLEM NA TO,AZ BUDE CAS TAK SA JEJ ZBAVIME...a policia?ved ona napadla raz moju dceru aj s kamoskou na jej chodbe,kricala po nej,ze co robia na jej chodbe a ze este raz po nej pojdu,tak zavola policiu...a to len po chodbe prechadzali nic ine...TAK SI UROB O NEJ OBRAZOK...normlane som vtedy ostala stat a urobila som si o nej dalsi obrazok...s nou sa zb.zaplietat NECHCEM...ale tak bat sa jej nebojim,ale mam ju ako sa ludovo povie na HAKU...

lost

Ked sme este byvali v panelaku, tak horny sused stale chlastal s partiou a pustal nahlas hudbu, jeho zena prasila psie chlpy na nase pradlo, brat bol este mensi a nevedel sa vyspat... a tak jedine riesenie bolo ist a zaklopat a mierumilovne ich upozornit ze toto sa nepatri, ak to neprestane, tak agresivnejsie + pohrozit ze zavolam policiu..
Ale v 90% pripadoch staci ak clovek velmi silno-agresivne zaklope na ich dvere a poriadne ich "spinda", ale musi byt citit z neho strach, ludia nemaju velke "gule" a nechaju to tak :)
vacsinou..
ak ani to nepomoze, buducu noc (ked oni chcu naozaj spat) by som im vyzvanal donekonecna a stale sa pytal ci je vsetko ok, ked je take ticho... (ved som len starostlivy sused)...
ked uz dobre slovo nepomoze tak co uz narobit :)

[zruseny12]

...no tak LOST mojich susedov asi nie...HANBA JE PRE MOJU SUSEDU NEZNAMI POJEM...ale ona ma take obdobia,ze ked je ticho tak je ticho,ale ked zacne dupotat,tak to stoji za to...ONA TI NIECO VYVEDIE A DO OCI TI BUDE KLAMAT,ZE TO NEUROBILA A KED JU UVIDIS NA VLASTNE OCI...JE TO VEC CHARAKTERU CLOVEKA...

[zruseny12]

SOFFA...lenze je to ine ked niekto preraba byt-trva to iba chvilu- ale ked niekto ti robi ZLE SCHVALNE-niekedy to trva vecnost...to su dva rozdielne veci...A TIEZ NIC V ZLOM...

lost

Dajte oznam na vchdove dvere ze "Pan (realne meno), prestante narusat pokoj" alebo nieco velmi drsne trefne v tom zmysle.

Som zvedavy ci ich hanba zastavi alebo nie :D

soffa

maria nic v zlom,ja som si so susedmi prezila svoje.vedla ziju biely ale su horsi jak cigani.prerabali byt rok a pol,domou som sa nemala ako dostat,lebo vzdy len vynasali stari zapratany nabytok.ked robili stierky tyzden vedro s tym "smradom lezalo vedla dveri,nemal ho kto ist vyliat.trieskanie o stvrtej poobede do 22 h lebo ho prerabali az ked prisli z roboty,robili komplet vsetko takze vrtanie sme mali rok a pol v kuse.nepomohlo ani byt.druzstvo ani domovnik,nic.mozno preto ma uz nic vramci toho nenazlosti.rok a pol stacilo.takze mi laskavo nehovor ze by mi liezlo na nervy klopkanie niejakej susedy po podlahe:-)

[zruseny12]

SOFFA...no neviem ci by si si na to zv.keby ta budili o polnoci buchotom-zo sladkeho spanku-alebo skoro rano...ked si mozes pospat dlhsie...a trvalo by to dlho a ty by si sa poriadne nevyspala atd.to by si inak rozpravala...ved kazdy clovek ma pravo na pokoj a pohodu vo svojom byte...keby sme vsetci boli taky neohladuplny-ako niektory po panelakoch/co robia zle druhym/...ako by to vyzeralo...