sex mi je nepríjemný... pomôžte prosím

Príspevok v téme: sex mi je nepríjemný... pomôžte prosím
mimkaaa

ahojte... mám 17 rokov a asi pol roka žijem sexuálnym životom. od začiatku necítim nič len postupne mám veľkú chuť ísť na malú potrebu lebo sa to nedá vydržať. už veľa krát som pre to musela prerušiť milovanie. stane sa to aj vtedy keď som bola chvíľku predtým na WC.nechápem to...prosím pomôžte mi, bojím sa že mi niečo je.... ďakujem

bobo59

Treba s tým ísť lekárovi aby zistil príčinu. Určite to nie normálne. To sú len vaše domnienky. Väčšinou to býva uložením vagíny. Každá žena ju má otočenú inak a preto treba aj skúšať, ktorá poloha najviac vyhovuje.

mircoMY33

a ty nevies preco to je?No preto ze ty tlaci na mocovy mechur a tym mas pocit ist na malu ale mam taky dojem ze vela zien ma take pociti alebo sa milim????

perlaaaa

TIETO POCITY NA POCIKANIE MOZU BYT SPOSOBENE KLUDNE AJ TYM, ZE MOCOVA RURA A POSVA SU U ZENY VELMI BLIZKO, ROZDIEL PAR CM A TAK DOCHADZA NIEKEDY AJ K PODRAZDENIU MOCOVEJ RURY. A FAKT LUBRIKANT JE DOLEZITY, POKIAL MAJU BABY PROBLEM S VLHKOSTOU - NAPR. AK UZIVAJU HAK A SU TYM PADOM SUCHSIE.

limetka335

mimkaaa a nieje to tým, že ide na teba orgazmus?... lebo ja vždy chvilku predtým, než sa spravím mám pocit že sa pocikám:) ak pôjdeš na wc predtým, nemusíš sa ničoho báť, nič sa nestane:)

alzbee

No ani mojmu partnerovi to nevadi, ked si musim odbehnut...vadi to skor mne samej, lebo prerusovat milovanie...no nic moc :-/..ale radsej to teda prerusim, lebo potom si to ani neuzijem...ale kedysi som to mavala pravidelne. Teraz len obcas. Mozno je to aj tym, ako tu jedno dievca pise, ze zalezi od toho, ako dlho clovek uz zije sex.zivotom...

AdamKrt

To je subjektivne. Niekto nemusi ist hodiny na zachod, niekto musi kazdu hodinu. Je to dost individualne. A niekomu staci slabsi tlak.

Idealne ist v taktomto pripade predtym na zachod, vymocit sa. Alebo nepit cca 1-2 hodiny predtym.

Ale naco to vobec riesit ? Jednoducho, ked chce ist na zachod, nech ide. Ved o nic nejde... Neprijemny pocit je iba v hlave. A mazanie pomoct moze.

Mne by vobec nevadilo, keby partnerka isla na zachod, ked jej treba.

alzbee

No je to mozne, ale poviem ti, ze ja teda sucha nebyvam a tiez mam neraz potrebu ist mocit :-P...skor to pripisujem tomu tlaceniu na mechur penisom...ale ked si pred sexom na to ani nespomeniem, tak sa mi ani nechce ist:D asi je to aj v psychike...

AdamKrt

alzbee:

To je jednoduche. Sucho v posve, nastava neprijemne trenie, neprijemny pocit, co moze vyvolavat napr. potrebu mocenia., ked to podrazdi sliznicu. Odstrani sa trenie, odstrani podrazdenie sliznice, lahsie to klze, netlaci to tak na mechur....

alzbee

AdamKrt: naozaj to neber v zlom...ale k comu si vlastne odpovedal? alebo to bolo k teme, len ja nechapem suvislost? :D Lebo ona pise o tom, ze sa jej chce pri sexe vzdy curat...a ty pises o suchej posve a lubrikante. Nejak mi to sem nesedi :-)