Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neistota...vziat ci nevziat

Príspevok v téme: neistota...vziat ci nevziat
malaMinie89

chcela by som sa spýtat, kto má skúsenosit s tabletkami Norethisteron (tabletky na oddialenie menstruácie). S priatelom spávame nechránene, pretoze bábätku by sme sa nebránili. Ale zakazdým dostanem menstruáciu. TAkze teraz mi skoncila menstruácia 26. mája, a na dovolenku ideme 19.júna. Dovtedy sme spali nechránene, ale na dovolenke mám mat menstruáciu....a bojím sa vziat si tie tabletky, lebo co ak som za ten cas otehotnela??? a tehotenský test aj ked si spravím, tak mi nemusí ukázat ze som tehotná, lebo by som bola len v prvom abo druhom týzdny,takze nechcem ublízit malinkému alebo tak. tak sa chcem opýtat, ze keby som aj bola, a nevedela by som, ale zobrala by som si tie tabletky, ci by som mu nejako mohla ublízit....prosím o radu....dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neistota...vziat ci nevziat - Fórum - ZDRAVIE.sk