paci sa mi iny chalan

Príspevok v téme: paci sa mi iny chalan
co mam robit

mam priatela... konecne som si nasla niekoho a myslela som si ze ho mam aj rada..ale nasla som maly problem.... kamarat ktory sa mi uz predtym pacil sa rozisiel s priatelkou... ako som sa to dozvedela stale na neho myslim ... uz mi s toho sibe.. neviem co mam robit... uz neviem ani povedat preco som s mojim priatelom.... co mam robit????

zufalaAla

naco budes s niekym...koho vlastne nelubis...keby si ho lubila nevahas ani sekundu ...zrejme si este dost mlada...naco budes niekomu ublizovat ukonci to skor ako by to malo boliet...rozchod je silny emocialny zazitok tazky na psychiku nie vzdy pre oboch...dbaj na riadne vysvetlenie pre toho druheho..aj ked by to nemalo znamenat, ze sa das do kopy s tym co si spominala, ze sa ti paci...racej cakaj na nieco....(neuveritelne)...nenazvala by som to toho praveho...podla mna nemusi to zazit kazdy ten pocit, ze toto je moj pravy..ale urcite najdes niekoho...s kym ti bude neuveritelne uzasne, bdues mat pocit ako by si bola v siedmom nebi, das mu aj to posledne a urcite nebdues mysliet na inych...ja som si sama uzazila par vztahov, ze som vlastne v skutocnosti myslela na druhych..teraz som nasla nieco s cim chcem sotat do konca zivota hovorim tomu laska...a nebola na prvy pohlad s tym clovekom som sa obchadzala 3roky v kuse ..ako kamaratka, uvidis cas ukaze ved tak rriadne sa mozes zalubit aj ked budes mat 20 na kazdeho to caka niekde inde, vela stastia

weronikka

aj mne sa stalo nieco podobne.... len to malo zly koniec... zacala som si s dvoma na raz a vsetko to prasklo.... stratila som oboch... a bolelo to... i ked je to pre mnohych cudne lebo som si to zapricinila sama... vsetci to davali za vinu mne a ani sa im necudujem ale ja som len clovek.... ja nemozem za to ze som sa zalubila do dvoch naraz... chcela som to nejak vyriesit ale nevedela som ako.. ako som si mohla vybret medzi nimi??
tak ti radim rob s tym nieco skor ako nie je neskoro!!