Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto by mohol poradiť?

karolina 123

Počuj milý olivertwist, ako môžeš povedať, že "ženy nestoja zato" ked si nemal tú česť mať vzťah s nejakou????????

Ralfo, čo sa teba týka, tak trochu som nepochopila aký máš problém, či nemáš partnerku alebo máš a nemáš len erekciu..

majka11

olivertwist....to si fakat ešte žiadnu nemal,,,tak česť TEbe...takých v dnešnej dobe je ako šafránu...hmmmm,-(

olivertwist

ralfo: tiez som este pANIC, a je mi z oho sice obcas nANIC.
pokial si doposial nenasiel zenu, ktora by ta lubila... tak je chyba niekde inde ako vo vysokom krvnom tlaku.
o vytrty sa nejedna

napriklad ja: mam 23r. sam, bez zeny.
obcas mi chyba, obcas som nervozny ked vidim ludi ako sa bozkavaju, ci pocuvam rozne prihody...
ale uz som si zvykol a popravde vsetko zle je na nieco dobre,

a nieje ti dobre samemu? ved ta nikto neotravuje aspon :-)

AdamKrt

TK ako vysoky krvny tlak ?

Na regulaciu tlaku /vysoky znizuje, nizky zvysuje/ sa pouziva napr. caj z kvetov hloku. Ale ten je menej ucinnejsi ako alkoholova tinktura.
To je vsak iba na regulaciu krvneho tlaku, co moze pomoct, ak by bol problem sposobeny tlakom... Ak nie tak:

- podla toho co citam, tak Ginkgo Biloba, prekrvuje a moze pomoct aj s erekciou...
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto by mohol poradiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk