UMELINY ALEBO "obycajne"PRIRODZENE

Príspevok v téme: UMELINY ALEBO "obycajne"PRIRODZENE
luciannaa

v poslednom case case su zeny a divecata coraz viac umelejsie-a to aj tie ktore nemusia mat plastiky-umele nechty,solarko,napojene vlasy,umele mihalnice,peroxidova blond....

su mozno velmi pekne ale je to strasne neprirodzene...

mam otazku na muzov ci sa vam pacia tieto sice prudko sexi zeny-ale na druhej strane vyumelkovane alebo radsej davate prednost prirodzenej krase,prirodzenym zenam aj ked su mozno nedokonalejsie a nevyraznejsie

Dakujem

honey4

ok , pisete, ze je krajsia prirodzena krasa, lenze co tie, ktorej priroda nenadelila taku krasu, ktorou by ocarila? a len s makeupom si ju vobec niekto vsimne??

AdamKrt

niekto:

presne si to vystihol. Tiez sa riadim tym heslom - "Krasa je v ociach pozorovatela".

Napr. niekoho by si clovek nevsimol na prvy pohlad. A ked ho spozna, tak sa mu ten clovek zda nadherny i keby sa druhemu nezdal.

Vsetko je to iba uhol pohladu. Niekto moze perfektne posobit - staci tmavsie osvetlenie a je to dokonale. Alebo staci ostre svetlo, ktore kadeco odhali a uz to vie zaposobit uplne inac. Taktiez kazdy sa moze divat na to inac, kazdy preferuje nieco ine.

Volakedy som si myslel, ze co ten, alebo ta vidia na tom druhom, ze je taky, onaky. Ale teraz viem, ze oni ho poznaju lepsie a nieco na nom predsa len vidia.

To je ako s jablkom. Moze byt krasne jablko, ale zhnite z vnutra. Alebo moze mat horsi obal, ale nadherne, sladucke z vnutra. Naviac fyzicka krasa rokmi vyprcha, ale ta vnutorna ostava.

niekto

co je to prudko sexi ?
ako sa hovori krasa lezi v oku pozorovatela

to ze ci je zena pre muza pritazliva zavisi od viaccerich faktorov a to :

vyzor resp nakolko sa opticky paci
toto je do znacnej mieri ovplivnovane idealmi ktore nam su prezentovane cez media
dolezity je ale pomer priblizne 0,7 cize napr 90:60:90 ale aj 99:66:99
zachovanie tohoto pomeru sveci o zdravi a o vyvrovnanisti hormonalneho systemu
(aspon je taka teoria)

a chemii resp od feromonov ktore vylucije zenske telo co som sa docital tak to zavisi od toho ci maju kompatibilnu krvnu skupinu

pricom ten vyzor je len to prvotne cim dlhsie posobia feromony tym je zena krajsia:o)

take veci ako dlhe nechty alebo farbu vlasou si nevsimam vobec mozno este tak nejaky specialny uces moze ziskat moju pozornost ale nieje to dolezite

co sa tyka makeupu radsej nie a ked tak velmi malo

AdamKrt

Radsej prirodzena krasa. Umelina je podvod. Clovek je len z toho potom sklamany.

Niektore damy potom posobia dojmom, ze nosia nejaku masku. Hroza. Clovek to chce pobozkat, tak ma dojem, ze strcil jazyk do chemickeho laboratoria. Chce nieco urobit dama a ma problem s nechtami. Atd. Toto sa hodi len tak do vitrinky, na vystavu :)

Si zoberte potom ten sok, ked zaspi niekto vedla krasnej zeny a rano sa zobudi, na perine odtlacok mejkapu, hroza sa pozriet. To su soky...

Radsej prirodzena krasa. Taktiez, co sa tyka oblecenia. Povedal by som, ze vela zien precenuje oblecenie. Myslim, ze aj tak Vasim priatelom sa pacite viac bez neho a az tak mi na tom obleceni nezalezi.

Raz som videl jednu zenu, ktora bola priserne oblecena - oblecenie ala 80te roky dnes. Este mala take hrube teple pancuchace, co volakedy nosili aj deti.

Take to bolo skarede, az to bolo pekne :) Myslim, ze vela ludi /hlavne zien/, to moc precenuje a muzi nemaju taku tendenciu to riesit a casto si toho ani nevsimaju.