MOZE TO BYT AIDS ALEBO SYFILIS???

Príspevok v téme: MOZE TO BYT AIDS ALEBO SYFILIS???
lala80

ahojte! moj ex sa mi priznal, že ma pohlavnu chorobu. nevie presne co to je, ale uz dlhsi cas sa mu objavuju na penise ako keby potnicky a nenormalne ho to svrbi. dnes bol u koznej, na stery a testy na hiv a syfilis. taketo priznaky som mala aj ja za kazdym kym som bola s nim..strasne sa bojim o aku pohlavnu chorobu ide. Moze to byt aj aids alebo syfilis???????prosim poradte, som z toho na nervy!!!!

niekto

hiv sa da spolahlivo zistit z krvy po 3 mesiacoch od nakazi (ze pri su aj testy ktore to zistia potyzdni ale neviem co je na tom pravda)

hiv sa nemusi prejavit vobec a moze sa prejavit po 10 rokoch za tu dobu sa nakaza samozrejme siri preto je hiv take nebezpecne

syfilis sa tiez da zistit z krvy ale neviem po akom dlhom case

pozri na googli fotky syfilisu mozno mas nieco uplne ine

ghch

skor ten syfilis,pri nm sa tvoria vredy....pokial viem aaids sa prejavi az po niekolkych rokoch,ale nemyslim si,zeby to bolo nieco z toho

alzbee

Ja si myslim, ze asi sa to da zistit len z testov na pohlavne choroby. Lebo ked beru normalne krv, tak oni sa asi zameriavaju na take udaje ako cukor, cholesterol v krvi...teda aspon si myslim.

lala80

da sa aj z obycajneho odberu krvy (z prevedtivnej prehliadky) zistit HIV alebo iba z testov specialne zamerane na pohlavne choroby??