Zlcnikovy zachvat zo stresu?

Príspevok v téme: Zlcnikovy zachvat zo stresu?
Intelka

Ahoj,
pred troma tyzdnami sme pochovali mamu.Strasne smutne,snazim sa s tym vyrovnat a mysliet pozitivne,ale je to tazke.Uz dvakrat som sa zobudila na strasne silnu bolest v bruchu,akoby mi ho niekto chcel ostrym nozom rozparat.neda sa sediet,lezat,chodit,proste nic.Len sa krcis v bolestiach a cakas co bude.Do toho este zvraciam taku nejaku zltu tekutinu.Odoznieva to tak po troch az styroch hodinach.Doktorka mi na to dala Nospu a na ukludnenie Lexaurin.A vraj je to zo stresu..Neporadite niekto ako sa toho zbavit?Dakujeem za kazdu dobru radu.

katka katy

Ahojte, tak ja som si niecim podobnym presla asi pred tyzdnom ukrutne bolesti plazila som sa doma po zemi nikoho doma ja sama zavreta medzi styrmi stenami...strasna bolest do toho vsetkeho este aj vracanie asi 15 krat vsetko to trvalo od 20:00 do cca 1:OO hod rano totalne vystana neschopna nieco spravit( opakuje sa mi to uz asi po 6 krat ale az teraz s vracanim dovtedy strasne bolesti zaludok brucho chrbat ako keby mi niekto mec vrazal do chrbtu )... najprv som si myslela ze su to zaludocne vredy ale po tychto vsetkych vasich prisevkoch mam pocit ze je to zlcnik... fakt to je strasna bolest neprajem to ani najvacsiemu nepriatelovi. Mam ist na gastreentrologiu na hadicu viete mi niekto poradit ci je to v poriadku ked ma z pohotovosti poslali na gastroentrologiu nebolo by lepsie len sono brucha a ak tam nic nebudu vidiet tak potom na tu uuuf vraj strasnu hadicu do zaludka(ale aj tak si myslim ze ta hadica nie je az taka strasna ako tie bolesti pri zlcnik.zachvate)? kto takymto niecim trpi prajem vela vela sil nech to prezije tie ukrutne bolesti.

Miso

Ja lezim akurat v nemocnici a som po zakroku, robili mi to laparoscopicky , ale ta pooperacna bolest je snad este horsia ako samotny zachvat! :-( , moja rada- na operaciu sa neponahlajte!!!!

majuska_

Intelka, mne je uz dobre. "Optimisicky" si to vysvetlujem tak, ze hned vcera som dostala menzes, tak mozno preto tie bolesti (ale to je len moja osobna utecha, lebo menzes mavam pravidelne a na bolesti v noci sa nikdy nebudim len tak). Mozno fakt prispel ten stres, ale tiez tomu moc neverim, i ked... totiz studujem teraz na vysokej skole socialnu pracu a niekedy mame cez skuskove trosku viac sa ucit. No a aj teraz tomu bolo tak a mala som dost narocne obdobie. Ale po skuskach mam uz vyse pol mesiaca, i ked niektori hovoria, ze sa organizmus regeneruje po skuskach a vracia sa "do normalu", ale ked si spominam, tak fakt som tie bolesti mala len v auguste min. roku ci pred dvoma (uz vazne neviem - unava robi svoje) na dovolenke a vratili sa teraz. Takze ja osobne by som priciny ako stres a menzes vylucila... ale tak neviem. Zatial klop-klop je dobre, len ma trosku brucho boli od menzesu, ale je to fajn (inak aj menzes mam slaby teraz dost, ta neviem... zvykla som mat prve 2-3 dni silny a potom slabsi nejaky den, ale teraz je slabucky... tak uvidim, ci sa nejako zmeni alebo nie).

Intelka

RNG dik.Vies mi aj poradit,ako sa to operuje,ak to budu fakt kamene?Teraz uz je mi zas normalne,uz ostal len ten zly pocit,co ak sa zajtra zobudim a zas to bude boliet???Treba drzat nejaku dietu?Je nieco co by som fakt nemala jest aby sa to nevratilo?Dik moc,pekny den..

RNG

niektore zlcnikove kamene(cholinove napr) nie su viditelne na roentgene, lebo maju hustotu a zlozenie podobne okolitemu telu.
Viditelne su len tie, ktore maju v sebe hodne mineralov(Ca, Mg,)

intelka

Ahoj vsetci,dakujem za uzitocne rady,co ste mi napisali.Mne to sono uz raz robili,aj vsetky mozne ine rentgeny,asi pred rokom som takyto zachvat mala prvykrat,to mi oznamili,ze ma idu operovat rovno na pohotovosti..Skontrolovali mi uplne vsetko a nic nenasli..Vsetko bolo v absolutnom poriadku.Tri tyzdne som doma oddychovala a potom sa to objavilo az teraz.Na to sono si asi pre istotu zajdem.Majuskaa Tebe uz je lepsie?To je tiez zvlastne,ze sa ti to v noci vratilo.Zeby vazne ten stres?

RNG

bodliakov je viacero. Jedna sa tu o ostropestrec mariansky(sylibum marianum, milk thistle), z toho vytazok-sylimarin je sucast protokolu dr Berksona.
Caje su uzitocne, ale klinicka ucinnost je z dostatocnych davok aktivnych latok a to sa obvykle cajami dosiahnut neda

[zruseny12]

tak na stress je velmi dobry B-KOMPLEX FORTE...ale su aj dobre caje...
pozri si v google ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE...tam najdes velmi dobre rady na tvoje problemi a aj na problemi inych chorob...VELMI DOBRA STRANKA...

caj z LIPY je tiez velmi dobry,utisuje bolest hlavy zo stressu,odstranuje strach a nepokoj...atd.
na precistenie pecene je dobry caj zo SEMIEN BODLIAKA.../PIJE SA JEDEN MESIAC V ROKU 3X DENNE/
CAJ Z LIPKAVCA tiez cisti zlcnik,pecen,zaludok, krv...