Odstranenie gelovych nechtov

lesslie

zabal si nechty do alobalu, a v nom vata s riedidlom na pol hodinku, a potom ten gel zmakne, a pilnikom to das lahucko dole, hlavne nedavaj dole zubami...strhnes si aj kus svoj nechcta a potom, ze vsetky hovoria, ze maju znicene nechctiky,,,sa ani necudujem...

A.nett

ja si chcem dat praveze tak max 4 mm od bruska prsta... mne sa moc dlhe ani nepacia.mas klasicku francuzsku? alebo zdobene??? mne sa paci ta francuzska manikura... a bude mi to robit kamoska ona ma gely a lampu z holandska ze pohodicka a tak lepsie sa mi bude 4 hodiny sediet s kamoskou pri vinku ako niekde v studiu ona to robi uz dlho a zevraj fajn tak vyskusam.moc to pozkodzuje nechty? ja mam dost krehke a lamu sa mi, aj preto chcem gelove.. zacala som papat zinok a becko.. tak hadam nejako pomozu.. :-)

sisa72

Ja som si tiež myslela že ich budem mat na chvilu.. mne sa to strašne vždy páčilo a moje nechty sa mi vždy postupne polamali.. tak som sa preto rozhodla na gel.nechty.. je velmi doležite aby si si našla dobru nechtarku.. ja som už aj skušala dalšie ale vždy som sa vratila ku svojej.. ju som chcela zmenit preto lebo byva 30km odo mna a su aj bližšie..ja mam nechty vrch okruhkle nie zarovno, to mi pripada take ako skutočné nechty.. ruka vyzara uplne inak taka upravema.. pre začiatok si ich nedavaj velmi dlhe, aby si si na ne zvykla..ak niečo chceš vediet kludne sa pýtaj..

A.nett

No ja si chcem dat len na leto.. teda ak by som si moc zvykla mozno by som si nechala aj dlhsie.. strasne sa mi to lubi. prosim ta opis mi nejake ich vyhody..preco ich mas napriklad ty a uz tak dlho?:-)

sisa72

gel.nechty mam už 5 rok.. asi pred rokom som si dala pauzu a nechala dorast svoje.. zaleži ku komu budeš chodit a hlavne nedavat si sama dolu nechty ak ich budeš chciet vymenit..najlepšie je chodit na dorabku raz za 3 týždne, ale niekedy idem aj za 4 týždne..

A.nett

cawte.chcem si dat gelove nechty aspon an leto.napiste mi niekto ake s tym mate skusenosti...bojim sa ze sa mi moje nechty poskodia... diky

petka333

ciculienka dobru radu ti dala ja to tiez tak robim. lebo ja si robim nechty sama, takze to trva a mam na to čas len večer ked moj synačik zaspi...

ciculienka*

Baby, ja mam tiez gelove a nemam cas to chodit doplnovat, chodim tak raz za 5tyzdnov. Ked uz je vidno, ze to je odrastene, tak mi poradila sama ta kočka, co mi ich robi, az si ich pilnikom zbrusim - tam, kde je prechod medzi gelom a odrastenym nehtom, tak ten umely trochu zbrusim, az to neni taky skok.. Potom si klasicky nehty skratim z dlzky pilnikovanim na potrebnu dlzku... no a na svoj odrasteny neht si dam priesvitny lak, necham zaschnut a cele to prelakujem tym lakom ako na franc. manikuru a takto mi to vydrzi fakt dlho, idem potom na nehty zas az tak za 5 tyzdnov a pohoda. a to mi rychlo rastu nehty. Ked pridem na doplnovanie, mam tie gelove iba tak v 1/2 svojho nehta a absolutne to neni vidno, len to treba casto znova lakovat (tak raz za 4dni), lebo ked vela robim s vodou, tak sa mi to zosupe pri tom prechode.. urcite by som si nestrhavala tie nechty, radsej zbrusit prechod a cakat, kym to vyrastie.. No ale mne robi iba vzdy francuzsku manikuru, ziadne farebne gebuziny, tak preto si to mozem dovolit nechavat si to odrast :) Tak skuste to..

kimmi

no je to dole este tam zostalo trocha gelu...ale nechty nevyzeraju az take znicene...nabuduce nebudem vymyslat a dam peniaze na nieco ine

diky za rady baby