Aky paplon?

Príspevok v téme: Aky paplon?
avinida

Idem si doma vymenit paplony. Povodne som mala stare paperove, ale rozhodla som sa ich vymenit. Volba padla na umelu antialergicku vypln. Ponuka je ale siroka. V beznych paplonikovych obchodoch maju klasicke celorocne paplony slovenskej vyroby - myslim firmy Scan z Mikulasa, ktore stoja do 4o eur. Su vsak aj lacnejsie varianty, ktore dostat v hypermarketoch a tie sa pohybuju do 3o a ovela mnenej eur. Neviem vsak ake su tie zahranicne kvalitne, tak mi poradte prosim ak mate niekto nejake skusenosti s tymi nasimi resp. tymi lacnejsimi. Dakujem.

mala_sovicka

doma ich máme asi pol roka a uz som ich párkrat aj prala a nestratili ani na objeme ani nezmenili tvar a mám aj obliecky a tiez su stale pestre a pevne

mala_sovicka

ja som kupovala tu je grasshopper.sk kvalitne paplony a vankuse site na slovensku ziadna cina a aj obliecky maju kvalitne ktore sa nesperu

Lubica023

Prosím poradte mi kde kupim kvalitne paplony aj obliecky? doma potrebujem povymienat paplony lebo su uz stare a sprane

ondrej49

ja som sebe aj manzelke kupil paplon s dierou sebe s aloe vera a zene so striebrom, je alergicka na plesne a roztoce a vraj zmiernuje stres :)

lenka:)

Prosim poradte aky papalon v týchto horucavach mam totiz problem ze ja bez paplona nezaspim a teraz sa vkuse budim na to ze som dopotena a je mi priserne teplo uz som naozaj nevyspata :(

Poster

tak to si na tom ako ja a mne pomohol paplon s dierou nezaspim bez paplonu ale v lete som hned spoteny zena mi kupila paplon s dierou a ten v podstate sluzi na termoregulkaciu :)

Nika_nika

Ja som horkokrvný člověk, stále mi je teplo, takže ja po celý rok používam letné paplóny. najhoršie je to v lete, pretože bez paplónu nezaspím ale s ním mi je teplo. každopádně nejaký teplý zimný paplón by som asi nezniesla :-)