Som strasne tucna a neviem dat tie kila dole

Príspevok v téme: Som strasne tucna a neviem dat tie kila dole
lupienok131

ahojte.............prosííííím help meeeeeeeeee
som strašne tučná a neviem jak mám dať tie kila dole....mám 162 cm a vážim 53,7 kg obvod stehna mám 55 cm a pás mám 65 cm a boky 92...
som tučné prasa a nedá sa mi schudnúť.....
berem hak odvtedy mam hroznú chuť na sladké ale snažím sa ho obmedziť....mala som 49 kilov ale pribrala som...
cvičievala som dosť často teraz už 3 týždne nie nakolko som chorá-.........čo mám robiť ako schudnúť aj bez cvičenia kedže kvoli zdraviu to ešte nebude nejaký čas možné....som zúfala

lipienok131

chudnucagirl no keby si ma videla ako vyzerám....o plavkách možem len snívať veci čo mám v skrini už neoblečem....proste sa moc zle cítim...a čo najhiršie z cvičenia sa mi nad kolenom spravili svaly a vyzerám hrozne takže ani suknu si dať nemožem :((
je mi zle zo seba...
viem že to neznie tak zle ta moja váha ale museli by ste ma vidieť
už mi všetci naokolo hovoria že sa gulatiem že čo sa stalo....že priberám a mna to štve :((

chudnucagirl

Baby nerobte si z toho srandu.Tiez poznam dievcata,ktore maju tip top postavu a stazuju sa ake su tucne.
Tiez to nechapem,ale tak co uz.Kazdy sme nejaky.
Ale lupienok131 Ty si nadherna kocka,ktora si nemusi so svojou postavou robit ziadne problemy.Keby si mala nad 60kg,tak sa Ti necudujem,ale v tomto pripade...

chudnucagirl

ahoj zufaly lupienok131: Osobne si myslim,ze nie si tucna a tie miery su uplne ok.
Nestresuj sa kvoli niecomu co nemusis.
Mas perfektne miery.Ved modelky maju pas 63-64 a boky 92.
Urcite nie su tucne prasa :-) to mi ver. Viem o com hovorim ja som bola riadne tucne prasa,mal som 76 kg a teraz som uz len tucne prasiatko.
Neber to tak tragicky,urcite si kocka.A 49kg to je velmi malo,teraz mas uplne v pohode vahu a aj keby si mala 55kg tak si este chuda.