Velkost penisu

jozef5555

viem ale mam to aj od nej ze ked idem hlbsie je to lepsie z toho usudzujem ze by mohol byt lepsi dlhsi a uz som aj take cital ze pred tym mala zena partnerov s 15cm a teraz ze ma s 22cm a preziva najlepsi sex a bolo takych viac no ale tak co uz aky je taky je

opat 8987

Ale bratku, to neni centimetrami .... Vies kolko je "vagina" hlboka ?? a kde sa vobec ten bod G nachadza ??? Treba skusat ine techniky ... a pokecat s milou, ze kedy to ona "citi" najlepsie ...

opat852

Chlapci, a co takto si najst frajerky, zeny a nieco s " tym " aj robit ? A nie len natahovat si ho pred zrkadlom a polemizovat nad tym ci to nieakej bude stacit ??? Pokial neskusis, tak darmo si dokazujes centimetre ..

jozef5555

a meral si to od koze alebo od lonovej kosti ? ja meriam od koze lebo sa mi zda ze to meranie od lonovej kosti je len pre uspokojenie

jozef5555

ja mam tak 16.5 ked riadne stoji tak do tych 17 a na sirku 5cm a zda sa mi to malo take 2cm do dlzky by boli super tiez mozem dat foto :D

opat59

Ja myslim ze je to malo ... Foto radsej ani neposielaj, uz podla miery si vieme spravit obraz .... No s Tvojim prckom by som radsej ani na kupko nesiel v plavkach ... Zmier sa s tym, ze patris do skupiny " s kasparkom v gatiach :) "
Pokial nemas aspon 24cm na dlzku (v klude) tak to radsej ani pred ziadnou babou nevytahuj ....