S priatelom 2 roky! Aké prekvapko keď máme takéto podmienky....potrebujem fantaziu

Príspevok v téme: S priatelom 2 roky! Aké prekvapko keď máme takéto podmienky....potrebujem fantaziu
n,...

Ahojte ja budem s chalanom 2 roky.. pekne:) On mi dal ako prekvapko ubytovanie v Tatrach v aquaparku na 4 dni takže tam budeme mať aj výročie.... chcem aby tento den mal vrytý navždy.. chcem aby to bol pekne naplánovaný večer.. chcem si kuupiť sexi pradielko... jahody šlahačka môžu byť?, chcela by som kupiť si aj podvezky... viete také čierne ale neviem kde by som to kupila .. alebo čo by som eštemohla takého spraviť? dakujem

loli

samodrzky sa davaju na obe nohy, mas to ako normalne puncusky len Ti siahaju niekde nad pol stehna, podla toho aku velkost si kupis. dobre su s tou hrubsou cipkou aby Ti nepadali dolu:-))

tak prajem vela stastia a urcite ich maju v každom Tescu

n,,,

aa ja to chcem len raz ako na tuto priležitosť si dať a to si mam dať teda dava sa to len na jednu nohu? a na aký pravu alebo ľavu alebo na oboje.. ?? viete chcem také čoo maju nevesti pod šatami také biele len chcem čierne a idem to trnavy tam na žačiatku a tam je tiež tesco tak myslíte že to tam bude? a v odelení spodné pradlo veľmi dakujem:)

janka-

tak hej je to pékné, ale nie je to dar na pamiatku. je to skôr pre teba. Ja som toto raz urobila, a bolo to fajn, ale odvtedy som podväzky nepoužila a ležia v skrini.

micaa

Ja som si samodrzky kupila v tescu a nie raz... nemusis ist hned do beponu, tam su drahe, je to na tebe kolko do nich chces investovat. Ja tie moje natiahnem 2x do mesiaca, takze mi stacia aj tie za 5 eur z tesca. A su pekne, ved sa chod kuknut.
Ano, volaju sa samodrzky.

n,...

ahoj no idem do popradu do aquaparku no necham sa inšpirovať a chcem si kupiť ako čiernu podprdu a nohavky k tomu nejaké sexi a to si mam vypýtať samodržky?,alebo podvezky ako sa to vlastne vola aby som nedošla do obchoduD:D:d a kde to ece asi tak kupim v podprsenkarni?

suns

n,... chod normalne do beponu, vypytaj si cierne samodrzky, nech maju tam na stehne take pekne cipky:) a uz stacia len nohavicky a podprsenka, alebo kosielka:) vecer si otvorte sampus a krmte sa jahodkami:) potom ho polahni na postel a prikaz mu, aby cakal:) chod do kupelne, oblec sexi pradlo, navonaj sa pekne, vsade nech je zhasnute, vyjdi z kupelne ako vila, /ak nebude hudba, nevadi/ vln sa pred nim, mozes mu priviazat satkou ruky, aby sa ta nesmel dotykat... a ked mu spravis taketo predstavenie co i len 10-15 minut, zosalie :) to ti garantujem:) bude po tebe tuzit a potom majte peknu predohru atd:) ved vies:) vela stastia prajem:) a ak budes neista, mysli stale na to, aku radost mu spravis a ako velmi sa mu to bude pacit! :)

lenuliatko

tak samodrziace podvazky ale aj tie s podvazkovym pasom sa daju kupit normalne v obchode so spodnym pradlom.samodrziace podvazky stoja okolo 200 korun myslim.ak chces nejake luxusnejsie tak jasne ze aj viac.
inac v aquaparku je fakt pekne.to idete do popradu??

tinulik24

n,..

...ale ak mu chceš dať niečo zaujímavé a finance pri tom nerozhodujú našla som minule jednu zaujímavú stránku - www.allegria.sk - je to firma na zážitky - ponúkajú všelijaké netradičné výlety - aj let balónom alebo lietadlom atď - popozeraj - Ja sa tiež chystám že mu jedného dňa na nejakú špeciálnu príležitosť nejaký ten zážitok od tadiaľ objednám:))

tinulik24

No tak my sme mali s priateľom 2 roky min. týždeň a namiesto krásneho večera sme sa tiež pochytili - zbalil sa a išiel domov a "krásny večer" som trávila sama:))ale už sme v poho, ani nevieme prečo sme sa vlastne pochytili - asi sme každý mali akurát ten "svoj deň".... My si veľké dary nedávame lebo by sme ľahko vyčerpali možnosti - ja som mu dala spraviť náš portrét - je to z farebného piesku v takom štýle "pop-art".Ešte som mu ho nedala lebo nebol hotový, tak som zvedavá čo mi na to povie - dám mu ho v piatok. Ja som už dárek od neho dostala - fakt kráááásnu kyticu ruží a parfém:)