horoskop

alzbee

Mozno este takemu by som verila, kebyze idem za nejakou astrologickou, ci numerologickou (alebo kto to zostavuje) a poviem jej presny cas, kedy som sa narodila a ona by na zaklade toho zostavila, ze pod vplyvom akych planet som sa narodila...a podobne. tomu by som mozno uverila...ale takym dennym, ci tyzdennym horoskom fakt neverim...alebo najlepsie su tie Velky letny horoskop :D :D a vsetkym v znameni Byka sa vztah rozpadne, vsetci Skorpioni sa zamiluju...atd...no hluposti...

nienie

horoskopy su blbost!! vsetko, co tam napisu, su len veci, ktore su v zivote kazdeho z nas mozne..., bud je to vyhra, dedicstvo, choroba, nova laska a pod.nic nove pod slnkom. a ti, co tomu veria, tak sa tomu hovori-slepa viera. nemaju vieru v seba, tak veria primitivnym horoskopom. kebyze ti vsetci co \"vedia predpovedat buducnost\" mali take schopnosti, tak na svete by neboli ziadne tragedie!!!

alzbee

Ked su dobre, tak ano, ked su zle, tak nie :D :D...
ale vo vseobecnosti nie...existuje 12 znameni, vyse 6miliard ludi a tak mi to pride ako riadna blbost, aby 500 milionov ludi malo v ten den rovnaky osud :D :D