rande

leeerka

podla mna mu je salam klobasa ci sa stretnete alebo nie ..je mu to uplne lahostajne. sorry ze to takto pisem... a presne je to tak ze v dnesnej dobe uz musia balit baby chalanov bohuzial...

KeepSmiling

suhlasim... jasne naznacuje, ze nema zaujem, len to nechce priamo povedat (napisat).. kasli nanho, pridu lepsi ;-)

cajik

podla mna ked ti napisal ze "nevie ci sa s tebou chce stretnut" tak tym myslel ze nechce,len to nechcel priamo povedat... keby sa s tebou chcel stretnut tak by ti to povedal jednoznacne. a este to "chod niekam,mozno sa stretneme"- dalsi dokaz ze je mu jedno ci ta stretne,ale planovane ta asi stretnut nechce

janekMY33

no ze ma strach ty hlupucka ked chces aby si zbalila chlapa musis doliehat a necakaj ze to navhne on lebo sa nedockas

tibike

nad rámec otázky:
nič v zlom, ale len treba priať slečnám, aby zažívali to, čo mladí muži v nejednom prípade. teda, henten fičúr by sa mal určite spamätať, ale predtým by mal "venovať"/dopriať niekoľko dní blbej nálady, špekulovania, bolestí hlavy či únavy. (ak to bude len v dňoch, je to ešte plné milosrdenstva).
prípad umožňuje zovšeobecňovanie :-)

fgnbnfhgn xg

vies my sme aj v minulosti,nieco spolu mali,ale nedopadlo to dobre.....tak teraz neviem velmi,ze co a ako,ci to brat ze nechce,len ma nechce urazit alebo co,ci mu rovno napisat,ze by som bola radsej,keby sme sa dohodli na konkretnych udajoch ??

tibike

podľa mňa mu treba napísať, že má ísť o stretnutie bez kamarátov a "priame" (mali ste na AJ "face to face"?). ale to, čo opisuješ ako reakciu naznačuje, že voči tebe (navonok) veľa nepochopil, preto treba skúsiť ešte raz. snáď je to len hamblivosť
inak, doba sa akosi mení, baby balia chalanov...
predpokladám, ževek je -18...