Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

:0))))))
ale som narobila preklepov...
a este tie opuchy,uz sa to zlepsilo,ale este nie uplne,este rano vstavam a opuchnutymi ocami,ale uz menej...opuchali mi az lica...no,nic moc...
DD tebe prajem krasny podvecer...aj malej Betke...

[zruseny12]

...tak aj vam nech vsetko dobre dopadne...
no,vonku bolo krasne,ale poliklinika je stara budova,kde je velmi chladno dnu v cakarniach...
ale vonku bolo krasne,teplucko...
ja som tiez niekedy chodievala s dcerou po lekaroch/len s nami isiel ajj druh,lebo ja som nemohla ani sit na autobuse,ked mi napr.slzili oci atd./ked si na to spomeniem...
a aj so synom,uplne sama,vsade som ho
vlacila...
inak tie robene masticky su velmi dobre,uz mam tvar celkom peknu a aj ta pokozka je uplne ina,zapal ustupuje...mala som cervenu celu tvar,stipala m palila...a tie tablety mi pomahaju dost...
dufam,ze to bude uz len lepsie...

radana

Ahojte.
Maria,tak nech ti to dobre dopadne.Aj ja idem vo stvrtok ku svojej doktorke a maleho musim brat so sebou,lebo ho nemam kde nechat :(Ale tak to nie je problem,lebo si ho vacsinou beriem vsade so sebou,takze nic nove pod slnkom.A tiez mame tento tyzden aj tu kontrolu v BA s malym,tak uz aby to bolo za nami.Budu mu robit aj hladiny a aj eeg a tiez kontrolu,takze to budeme mat perne.U nas je este docela teplo,tak ma aj prekvapilo,ze si vcera u lekarky vymrzla.Ale vy tam mate ine podmienky,celkovo tam mate chladnejsie..

[zruseny12]

AHOJTE
takze,vcera som cakala dost dlho u lekarky,vymrzla som nenormalne,lebo v cakarni bola poriadna kosa...zalahlo mi do usi,ze som normalne bola hlucha ako poleno...
takze...dala mi nejake robrnr masticky a tablety na alergiu...
a opuchy,ze to budu z toho,ze budem mat nieco chore vo vnutri...OBLICKY alebo TRAVENIE je chore...
takze idem vo stvrtok na odbery na boreliozu a na odbery/koli oblickam/
na usnom som nebola,lebo sa tam musi objednat a ze vraj az oktobri 26.je termin...
a lekar vedla,kde sa netreba objednavat nerobi do 2.10.
tak neviem uvidim,ale jedna starka hovorila na usnom,ze aj obvodna moze vyplachy robit...
vcera bol dost frmol,lebo lekarka odv.sla do terenu,tak to bolo vsetko tak na rychlo,dnes som bola taka ukonana,zo zimi atd.ze som na odbery nesla,az v stvrtok pojdem,lebo zajtra robia od 10hod.a ja by som hladna nevydrzala tak dlho...

radana

Ahojte.
Maria-ako si dopadla u lekarky?
Dd,aspon ste nam nechali trosku gulasu,vies,ked bude Marii lepsie a boli by dobre letove podmienky,tak snad by sme aj doleteli..Nie Maria?

dd

ahoj Radana - tak to teda riadna skoda, ze Ste nemohli doletiet :)..presne ako si pisala, robota by Vas obisla, len by Ste sa poriadne nabastili :D..
a to si veru pis, ze na maminu je toho vela :(..a mna to naozaj mrzi..pretoze velakrat tak zahovori, ze ci sa toho vobec niekedy dozije, ze bude mat par chvil len pre seba s Betkou..lebo ozaj ma cas sa s nou pohrat len v nedelu poobede..
zatial Vam teda zelam dobru noc, krasne sny a zajtra prijemny start do noveho tyzdna :)!
Maria - dufam aj ja, ze Ti je uz aspon troska lepsie a ze zajtra u doktorky dobre pochodis :)!

radana

Ahojte,prajem vam peknu nedelu :D
Dd,tak to je skoda,ze sme nemohli doletiet,aj to drevo by nas obislo a este by sme sa aj nabastili.Len potom by sme boli asi moc tazke a neviem,ako by sme odleteli naspat :D
Dd,uplne ta chapem,co sa tyka starostlivosti o starych ludi,zazila som to,takze viem o com pises..Je to velmi tazke a urcite je toho na tvoju maminu moc:(
Maria,ty ako dnes,uz je to lepsie,ked sa vyhybas tym veciam,co ti skodili?Malo by sa to uz zlepsovat,hm?Zajtra toho budes mat moc,ale tak treba ist k lekarke.teraz,ked mas druha doma,tak by mohol ist aj s tebou,ked mas take zdravotne problemy..
U nas vsetko po starom,rano som behala ako motorova mys,aby som porobila,co treba a teraz mam chvilku relax.Volala som aj s manzelom,ten ma dnes naplanovany vystup na Rysy.Hned by som tam sla aj ja.Mam rada prirodu a najma Tatry...

dd

ahojte :)
Maria - dufam,ze teda si uz prisla na to, z coho su tie opuchy, aby Ti bolo cim skor lepsie, ale tych lekarov si asi aj tak obehaj, urcite to nebude na skodu..
ja viem, ze kazdy, nie len stary clovek je iny..len mamina toho ma ozaj dost..a k sebe si svoju matku vziat nemoze..bola tu tyzden, vtedy ked si ju tak "pohadzovali" (ospravedlnujem sa za ten vyraz, ale ine vystiznejsie prirovnanie mi nenapada..) a to tu mamina z nej skoro infarkty chytala..lebo ako mame dom, tak dole ma izbu a kuchynu maminina svokra, o ktoru sa stara, hned vedla je izba a kucnyna kde momentalne byva brat s manzelkou(teda byva ako byva, maju to zariadene, ale kedze planuju byvat viac v BA na private ako tu, tak tu budu chodit len obcas na vikend)..potom je medziposchodie, kde je kupelna a wc a na poschodi je chodba, kuchyna, obyvacka, spalna a malicka detska izba, ktoru ma momentalne sestra sama pre seba(len ked sme tu na vikend my, tak manzel spava v obyvacke na roztahovacom gauci a ja s Betkou v detskej izbe na poschodovej posteli a sestra v spalni s rodicmi..).takze cez tyzden by tu aj miesto bolo, ale cez vikendy sa tu ledva popraceme..a starka ked tu vtedy bola ten tyzden, tak vyvadzala mamine take veci, ze sa vybrala sama po schodoch dole, pricom ozaj uz ledva chodi..mamina ked ju tam stretla, tak mi vravela, ze ozaj tam skoro infarkt chytila(sla od starkej co byva dole)..alebo jej strasne chcela pomahat v kuchyni..a obe starke dat dokopy na nejak trvalejsie, to by bolo ako zavriet do izby vlciaka a macku..
ale radsej na prijemnejsiu temu :)..gulasparty sa teda vydarila, sa musim pochvalit :D..skoda, ze Ste nedoleteli! ocino navaril taky fajny gulas, on vie veru dobry varit a este to bol taky riadny kotlikovy, tak to si viete predstavit tu vooonu a chut :)..aj pocasie sme mali nadherne, uplne jasno bolo celucky den, i ked bolo dost chladno, ale aspon sa ocino nepotil pri ohni :D.no a este sme mali pecene plnene bravcove koleno, tak to sme sa vsetci zalizovali az za usami :D..a ani drevo sa nakoniec nerezalo..tak sa budeme musiet posnazit inokedy :)..
zelam Vam zatial dobru noc, krasne sny a zajtra este peknu a pokojnu nedelu :)!

radana

Maria,moze to byt v tom..Ja mam napr.problem s vapnikom.Staci mi vypit mineralku,ktora obsahuje viacej vapnika a okamzite mam spuchnute nohy pri clenkoch.A Lukas zase bol chudokrvny,tak mu predpisali,aby bral "zelezo" a dopadol tak,ze sa rozzachvatoval a nevedeli sme ho dat rok dokopy.A s magneziom bolo to iste,malo by ho ukludnovat,no jeho naopak provokovalo k zachvatom.Vies,niektori tu propaguju tonu roznych doplnkov a chcu,aby ich ludia jedli na kila,ale kazdy organizmus je iny a na kazdy organizmus aj doplnky inac vplyvaju.A uz vobec nie som zastanca megadavok vitaminov :(
Maria a buchty boli ake?Ja som dnes robila masovu polievku a potom masko na zeleninke s ryzou a na olovrant som upiekla kolac.Maly ho akurat basti a nacapal si na neho slahacku a polial s tekutou cokoladou :D
Dd u vas ako pokracuje gulasparty?