Inteligentná hudba.....počúvate?...poznáte?

Príspevok v téme: Inteligentná hudba.....počúvate?...poznáte?
solarbikarma

každá hudba je - je to vlastne umenie áno takže nemôžem písať že je umelecká...ale je aj hudba ktorá sa líši od iných...veď si len vypočujte niečo od Regini Spektor a uvidíte...alebo podla mna nové CD Beyonce( I am Sasha Fierce) to je podla mna pekné:)také...proste ne úrovni!!
- hudbe treba rozumieť a počuť v nej jednotlivé prvky a potom si ich vedieť pospájať a zladiť....

....prosím neprispievajte ak tu chcete napísať " čo za blbá téma, inteligentná hudba- aj taká je?" alebo podobne...proste..........
ak takú poznáte, počúvate, zaujímate sa o ňu napíšte pár typov:) rada by som si už vypočula niečo nové.....vďaka:)

zizizi

solarbikarma myslim, ze viem co si tym myslela ze inteligentna hudba :).....moj nazor je, ze dobry umelci su prave francuzi. Ich hudba je taka neobycajna a pritom uzasna. Ja som mala na strednej lektorku z Francuzska, ale ta ked pocuvala hudbu tak to stalo za to :)

zizizi

solarbikarma myslim, ze viem co si tym myslela ze inteligentna hudba :).....moj nazor je, ze dobry umelci su prave francuzi. Ich hudba je taka neobycajna a pritom uzasna. Ja som mala na strednej lektorku z Francuzska, ale ta ked pocuvala hudbu tak to stalo za to :)

LadyFilth

No inteligentná hudba ...hehe
To tažko povedat
pre niekoho je to rytmus pre niekoho richard muller no ja ti dám jeden typ !!
Cradle of Filth - Funeral in Carpathia

dufam že sa ti bude páčit (:

jajka001_

uprimna, kvalitna hudba vychadzajuca zo srdca cez prsty a usta ludi - muzikantov, ktori hudbou naozaj ziju a rozumeju jej - vyjadrit svoj pohlad na svet, zivot, tym niecim, co nedokaze klamat - hudbou, ktora je ozvenou duse - ak nie je vypoved uprimna, tony neladia, su falosne, silene, trapne...
hudba pri ktorej ti behaju zimomriavky po tele, dokaze ta rozcitit a nie je to ucelove, nie je o tuzbe zaujat, zarobit, len dat zo seba von to najlepsie

suns

ja som zenskeho rodu :) ale suhlasim s tebou :) a christina je celkovo ina oproti ostatnym "hviezdickam".. odhliadnuc od jej cierneho obdobia striped /co sa vyzoru tyka atd/ jej hudba, kazde jej cd vyjadruje to, co sama citi... a spev - no NADHERA! Hudbu treba citit, hudbou treba zit, treba ju hrat, len tak clovek naplni svoj zivot! ROCK WITH YOU ! :)

woodynka

podla mna taka hudba bola cele dvojCD christiny aguilery BACK TO BASIC...nieje to len trapne skriekanie o blbostiach jak ostatne americke spevacky. malo to dušu.

solarbikarma

Asi som to zle nazvala že "inteligentná" to máte pravdu ale neviem ako to inak nazvať ....inak ani neviem...ale presne súhlasím s príspevkom od suns on tu vyjadruje čo to je ....a tak si to myslím aj ja...

"inteligentná hudba, hlavne je to HUDBA, a pri nej sa človek musí sústrediť, je to tá najkvalitnejšia odroda, pre fajnšmekrov.

a už prosím nepolemizujte o tom ako som to nazvala, drbajte na to..alebo aspon niečim plnohodnotným prispejte...

solarbikarma

0vecka
to nepochopíš...je to rovnako ako ked nejaký umelec nakreslí dáky obraz a ty v ňom nevidíš nič, len čarbanice proste pre teba je nezaujímavý..ale pre iných čo majú také "cítenie" ten obraz niečo znemaná, niečo v ňom vidia a páči sa im....ta tak:P