Chudnutie po vysadení HAK

Príspevok v téme: Chudnutie po vysadení HAK
karminka

Mal niekto podobný problém? Pri používaní HAK som pribrala 5 kg , tak som vysadila HAK a začala chudnúť. Lenže chudnem 90 dňovku / pol roka/ , a nič. Už som z toho zúfalá. V diete od Lenky Kořínkovej sa tiež uvádza, že po vysadení HAK môže žena chudnúť koľko chce a aj tak neschudne. To fakt nemám šancu

Mimi323

joj, možno si schudľa aj vďaka HAK. Uvidiš, ake to bude ak ju vysadiš. ale máš pravdu, na vine nie je len HAK, ale dosť to ovplyvňuje.

joj

no ja som schudla aj pri brani hak takmer 10 kil, zalezi to aj od inych okolnosti, nie len od hak....netreba sa len na nu vyhovarat

ester :))

misa.no pokusala som sa neustale schudnut,hned pri prvych pribratych kilach z hak-u a neslo to vobec ani za nic,len som priberala,ale hak som nemohla vysadit so zdrvotnych dovodov,no a ked som vysadila hak tak prve kila sli samy a pak som si povedala ze este tomu nejak pomozem viac(zacala som cvicit a jest zdravsie) no a ide to :))

ester :))

no tak ak mozem pridat vlastnu skusenost tak brala som hak dva a pol roka,za ten cas som bribrala zial 10 kilov,vysadila som hak vo februari a schudla som do dnesneho dna 14 kilov

miša

preco sa po dobrati hak chudnutie zastavi?:-O skor som si myslela, ze naopak, ked uzivanie liekov narast na vahe sposobuje..

noki754

karminka
ahoj,vo februari som vysadila antikoncepciu,menzes som nemala do júla,ked som ju znova musela nasadiť,lebo hormony mi zblbli.telo nereaguje na cvičenie a chudnutie nijako.preto mi DR.doporčul navrat k antike,získať menzes a hormony dokopy.potom je väčšia šanca že telo už začne chudnuť.

dancaBB

je to individualne..niekto schudne, niekto nie..tak ako po porode..vseko je zalezitost hormonov..mozno mas problem so stitnou zlazou...