AKU NAJHORSIU PLETKU STE NA SEBA POCULI?

happi:-)

1. fajcila som v jednom podniku na stole kamarata
2. ficala som na drogach-odkedy sa to zacalo rozpravat, kdekolvek, kam som prisla, mi ponukali ,,aspon,, travu:-)
3. spala som s dvomi spoluziakmi na stredoskolskom vylete
4. toto som spustila ja:
fotila som nas dom a skalky, kolegyne chceli vidiet a suses sa ma pyta, ze preco fotim. A ja som mu povedala, ze ideme predavat dom. Na druhy den prisli prvy zaujemcovia:-)))

malickasom

ze som si vraj davala ponozky do podprdy na strednej- ale kto taku somarinu dokazal vymysliet netusim a este rozpravat ju potom ako davno sme skoncili strednu :D chudak no keby som nosila ponozky v podprde aspon si uz dam poriadne hrube lyziarske :D

jajka001_

ja som sa dopocula ze uzivam drogy - lebo som chodila s chalanom, ktory byval v brane kde sa predavali drogy :)

s usmevom :)

s usmevom si dnes spominam ako som sa pred par rokmi v den dostavania vysvedceni si ma jedna spoluziacka zavolala a vraj mi o mne musi nieco povedat co jej povedala dalsia spoluziacka a hovorilo sa to o mne na skolskom vylete, vraj ma to poculi rozpravat :) (toto zacala sirit spoluziacka co na tom vylete ani nebola :) a vraj som so zanietenim rozpravala ako som mala sex s jednym myslim ze bol 30 rocny (berte ohlad ze som bola v hroznom stave a napamatam si to :D ) a mala som az modriny a potom ma este zbil lebp som plakala pre tie modriny od sexu na stehnach :D a ta co mi to hovorila na mna len zizala a ze - vies mna nezaujima ci je to pravda, ja len ze aby si vedela co o tebe hovoria...
a tak som sa na nu s usmevom pozrela a ze - vies co, aj keby to bola pravda, tak tie p...e mi taky sex len zavidiet mozu, to im odkaz :) a odisla som... neda mi nepousmiat sa vzdy ked si na to spomeniem :) a som rada ze s byvalymi spoluziakmi uz v kontakte nie som...

tutuna

Ja som pocula pletku o byvalom, od dost cudzej zeny, ze ked som bola na dovolenke, vraj kazdy den spal s inou. Hlavne vsak je, ze on na tej dovolenke bol so mnou a isli sme lietadlom, cize si nemohol iba odskocit prec. Ked som jej povedala, ako sa veci maju, odvtedy sa ku mne viac neozvala. Zaujimalo by ma, preco ludia siria tieto veci, hlavne ti cudzi?

Geronimo9632

Mna celkom pobavilo, ked "niekto" rozkecaval o bratovi ( ochrankar papalasov ) ze po BA sa rozvaza na vladnych bavorakoch a domov chodi len na Daewo Lanos, aby to ludom oci neklalo ... a ze na cierno predava zbrane. Sam bol vtedy prekvapeny, ked k nemu dosiel jeden chalan, ze ci by mu nemohol predat jedneho Kalasnikova ....

a jednu famu som o sebe pustil sam, ked som sa vratil po pracovne stravenom lete na Cypre, hned prva otazka miestnych domorodcov bola : " Kolko si zarobil ??" tak co odpoviete na takuto blbu otazku ? Tak som im povedal ze " 250.000 ,- Sk " nech zavidia a siria to dalej ked su sprosty a uverili tomu ,,,

Chenelocka

mamicka mojho priatela uz tooolko toho o mne nakecala,boli sme u nich na Silvestra na veceru a 3x som sa jej pytala ci jej nemam pomoct s vecerou,ona ze nie a neskor o mne rozpravala,ze ani som sa jej nespytala ci jej treba pomoct....al.vyhlasila o mne,ze ako sa bude mat jej syn so mnou ked ja neviem varit,nemam rada deti....ona vsetko vie

micaa

ja mam takych "milych" susedov, ktori sa do nas stale staraju...
Ked k nam zacal chodit moj priatel (na otcovom aute) tak ma ohovarali ze s nim chodim len pre peniaze a ze chlapec z Ba za mnou chodi len kvoli jednej veci. Ked sme isli cez prazdniny pracovat do Anglicka tak roznasali ze sa vratime len 2 (ja a moje brusko), ze priatel ostane zarabat na dieta. Takze podla nich som bola urcite uz aj na potrete.
Moja sestra mala ex blondaka ale ked chodil vecer, tak v tej tme sa zdalo ze je tmavovlasy. Tak suseda roznasala, ze ma dvoch :D.
Niet nad dobrych susedov...