Manzel...

Príspevok v téme: Manzel...
KristinaK

Prosim o radu... Moj manzel(uz tri roky) este stale viac pocuva na svoju mamu ako na mna. Svokra sa nam nestara do zivota(aspon dufam),len to ma trapi,ked mu mama nieco povie to hned spravi,alebo pocuvne ju,ked mu nieco povie. Ja ho dlho musim presviedcat,aby nieco spravil. Ja fakt vela robim aj v praci aj v domacnosti. Nemoze sa na mna stazovat. On si to nechce priznat,stale mi hovori,ze vobec nepocuva mamu. Jeho mama viac pomaha druhemu synovi,ale ked nieco treba pomoct,tak stale moj manzel. On o tom vie,len nevie povedat rodicom nie. Jeho brat rodicov len vyuziva a moj chudak im spravi vsetko. Ako to mam zmenit? Jeho rodicia maju do dnes vacsie slovo ako ja.

nevesta25

Ahoj. Viem ťa pochopiť, ja mám so svokrou to isté a ešte omnoho viac, lebo ty píšeš, že sa vám do života nestarie. Nám bohužiaľ áno. Musíš byť rázna, ak bude zase čosi, povedz manželovi, nech jej povie, že už máte program, že sa to nedá... Uvidíš, raz - dvakrát a možno sa dovtípi. No ja pri svojej svokre som sa vzdala už všetkého optimizmu... Keď je povahou ako moja, že musí byť podľa nej, tak ti poradiť neviem... Ja som prerušila kontakty. Zatiaľ sa mi to darí, i keď samozrejme ona je urazená, že si vystačíme sami a že ju nepotrebujeme.