Diane-35 a ostatne antikoncepie na akne

Príspevok v téme: Diane-35 a ostatne antikoncepie na akne
rybka1000

Ahojte chcela by som sa spytat ci uz niekto bral ako nahrada nieco za diane-35 co bolo prospesne na akne, pretoze som ju brala cca rok potom som vysadila na dva mesiace a moja plet sa neskutocne zhorcila potom som ju znovu zacala brat a teraz doberam 3 mesiac no plet je totalne strasna a pritom pred rokom po troch mesiacoch brania sa mi plet krasne vycistila no teraz mi nic nepomaha rozmyslam ze si dam predpisat inu antikoncepiu no ale neviem ktora ma este priaznivy ucinok na plet alebo by som mala ostat este pri diane- 35 ? fakt neviem nemate niekto podobne skusenosti neporadili by ste mi ?

cililing

čau a ja som brala diane 35 a mala som neskutočne peknú pleť aj vlasy,teraz však beriem iné vraj lepšie,ale moja pleť je ako v puberte a ani vlasy už nesú,také dobré

dancaBB

no to nema velmi zmysel keby si dala chloe..lebo to je uplne to iste s tym istym mnozstvom rovnakych hormonov...

a inak poznam babu ktorej sa tiez po diane 35 najprv strasne zhorsila plet ale potom po par mesiacoch sa to zlepsilo..trosku to trva kym si telo zvykne na hormony...

limetka335

chloe je vraj to isté čo diane len to vyrába zentiva.. skús to alebo sa spýtaj gynekologa, príp. na kožom