Nič necítim

Príspevok v téme: Nič necítim
titaa

Neviem prečo to tak je, ale pri sexe proste nič necítim...ani dobré ani zlé... nechápem, v čom je problém. S bývalým frajerom sme sa o sex pokúšali, ale nemohol sa do mňa nikdy dostať, s týmto som s tým problém vôbec nemala, ale pre zmenu zase necítim nič. Som vzrušená, všetko v poriadku, ale keď je vo mne, tak je to zaujímavé len pre neho... viete niekto prosím, že o čo tu ide...máte tiež takú skúsenosť baby?

slavoooooooo

preco moja partnerka nechce drzdat ked dam donej celi penis?ked ju beriem od zadu tak do vaguny drzi ale ked ju dam lahnut na chrbat a nohe jej si dam na ramena a zacnem donej bit celi nechce drzad

AAJAA

titaa - nejde ti to nikdy-nikdy?

AdamKrt - veď to, partnerove slová, že nebudem ako sebec a neodbavím sa ako samec, ma tlačia k zodpovednosti NESKLAMAŤ ... a to je tak ťažkééé :(

titaa

Dobre, ale skúsme sa vrátiť k mojej téme, ja som nechcela riešiť, že kto aký orgazmus dosiahne, ja som chcela vedieť, či sú baby, ktoré tiež necítia proste vôbec nič...že ten sex sa pre ne akoby ani nekonal...

AdamKrt

Preco ? Na jeden cipok mozes "jazdit" cca 4 hodiny, na davku kremu cca 10 hodin... Kondomy sa daju kupovat lacnejsie vo velkych baleniach :) Nie najdrahsie znacky su aj najlepsie. Zatial toho milovania neni tak vela, tak stacia 10-12ks balenia. Keby to bolo castejsie, tak sa daju kupit 150ks balenia. To vychadza podstatne lacnejsie.

AdamKrt

Posledne za vikend s priatelkou padlo tak 14 kondomov. Par ich prasklo a to este tam bola lubrikacia Pharmatexom.

Priatelka sa natahuje minimalne, najviac ja. Mne sa zdalo, ze ju to tak nebralo, ze tak milovanie neprecitovala. Lebo zo zaciatku nemala orgazmus. Potom som pochopil, ze len potrebuje dlhsiu a intenzivnejsiu stimulaciu. Byt po mojom, tak radsej sa milujem niekolkokrat denne, castejsie - ale v kratsej dobe.

Ale predsa nebudem sebec a neodbavim sa, mysliac iba na seba. Vacsi pozitok je vidiet, ked je partnerka naozaj dokladne uspokojena :)

AAJAA

alzbee - to si vystihla: tantrický sex. Fakt dobre pomenované. To by pre mňa nebolo, niekedy má človek 6 hodín na celý pobyt v posteli. Toľko sa naťahovať? Radšej sa na to vykašlem, aspoň sa vyspím, keď nie vzruším.