dovolenka v svajciarsku

sandraa

dakujem vsetkym,co sa mi ozvali na moju otazku, tak mam to za sebou, stravili sme 10 dni cestovovanim po Svajciarsku, zabludili sme aj do Nemecka na Neuschwanstein, do Francuzska do mestecka Chamonix pod Mont Blancom a do Talianska do Milana, mam nezabudnutelne zazitky a kopec krasnych fotiek....kto by chcel nejake tipy na dovolenku vo Svajciarsku,nech sa ozve, pokial vam postaci stan a skromnejsie jedlo, vyjde to zhruba ako nejaky last minute,ale zazitky su na nezaplatenie:) som nadsena a zamilovana do Svajciarska:)

Geronimo9632

je to spred piatich rokov, takze aj slabsia kvalita :( Ale krsna krajina !!! Esteze tam zije sestra a mam tam aspon takto sancu sem tam zajst :)

Geronimo9632

jak klikam, tak klikam na Tvoj nick,ale mail Ti poslat neviem :D :D :D
Ale nie, vytvorim dnes vecer album na pokeci na nicku " 4sunkac "
tam si pak pozri ...

Geronimo9632

dobry plan si mala na zaciatku!!!!!
Ja som pracoval cez leto pred 4 rokmi striedavo vo Swisse a Lichtenstajsku a jeden vikend sme boli kempovat na severe Talianska. Rad by som Ti odporucil aj nieake nazvy, ale za ten cas som uz aj pozabudal :( Ale so Swissu Ti ece mozem odporucit Zurich, ked tam uz budes, neobid ho .... mne to mesto ucarovalo, ovela viac ako stovezata Praha ! a ked uz budes v Zurichu , vrelo odporucam ochutnat KEBAB !!!! Uplne ina chut ako na SVK ... Ak by si cela nieake foto kuk z Lichtenstajska , Swissu a aj z toho severu Talianska, tak daj mail, poslem par zaberov..

sandraa

ved to,ze ak nevyjde pocasie, tak nevystrcime nos zo stanu a bude po parade...ale nahradny plan je strihnut to dole do talianska, tam bude snad teplejsie:) urcite napisem,ako to dopadlo, chystame sa na prelome jul-august, bohuzial je to vrchol sezony, teda najvyssie cenz,ale iba tak si mozem zobrat dovolenku,takze si nevyberiem