stahnutie predkožky u 9 ročného

sharon stone

dakujem,pojdem dnes do lekárne,ale tu mast Diprosone mi predaju bez lekárskeho predpisu?a kokosový olej kupim kde? neviete si predstavit,ako mi je,ked sa mu ju pokusam stiahnut a jeho to boli....

ffnn

mam tiez 9 rocneho syna a rovnaky problem. ked mal 1 rok, tak nas poslala pediatricka na urologiu, tam mu to bez lutosti stiahli, pretrhli tam nejaku blanku-bol to velmi necitlivy a mäsiarsky pristup,syn vrieskal od bolesti,mne z toho bolo zle, potom 2 tyzdne po zakroku mal problemy pri moceni, tak som to riesila, ze som ho dala pod sprchu, ked chcel piskat... dodnes si to moj syn pamäta.

evelin30

urcite by som to na tvojom mieste neriesila chirurgicky. existuju aj ine sposoby, ako napr. kortikosteroidove masti, zozen mast DIPROSONE. malo by to pomoct. citala som ze aj kokosovy olej moze pomoct

sisa72

netráp chlapca.. to nepojde len tak.. moja sestra mala tento istý problém so synom.. navštívila lekára oni mu narezali kožku.. potom mu to umývala tušímm repíkom a pravidelne stahovala..dnes má 20 a je OK

smaragd

KED MA SYN UZ 9 ROKOV, TAK BY BOLO LEPSIE RIESIT TO CEZ UROLOGA. MOJMU SYNOVI SME PRVYKRAT STIAHLI PREDKOZKU KED MAL CCA 3 ROKY, ALE VTEDY TO ESTE SLO, AJ KED TIEZ SOM MU RAZ PRI KUPANI MUSELA BEZ LUTOSTI NASILU STIAHNUT. TROCHU HO TO STIPALO PRI MOCENI, ALE ZAKRATKO TO PRESLO A UZ JE TO V PORIADKU- O ZIADNYCH BYLINKACH SOM NEPOCULA.
IDEALNE BY BOLO DAT SYNOVI UROBIT OBRIEZKU, VYSKUMY UKAZUJU, ZE JE VTEDY OMNOHO LEPSIA HYGIENA A TYM AJ ZNIZENA MOZNOST CHOROB PENISU.
OBRATTE SA NA PEDIATRA, URCITE VAM PORADI, CO ROBIT.