uzkost

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

celebrita FB

Najskôr zapracovať na zmene životného štýlu, neskôr skúsiť pomaly a postupne vysadiť lieky. A potom už budeš môcť s kľudným svedomím vyhlásiť, že si zdravá.

celebrita FB

Celkove zmeniť životný štýl od základov. To mnohým pomohlo. A robiť každý deň niečo pre detox.
...pokiaľ máš intoleranciu, vyhni sa nevhodným potravinám
...konzumuj denne šalát: hlávkový, ľadový, čínsku kapustu, a podobne...
...daj si každý týždeň nejaké bezmäsité dni
...pi veľa vody a minerálky
...aj vodu s citrónom
...jedz veľa čerstvej zeleniny
...zaraď si do života pohyb, každodenné cvičenie nielen dočasne, ale už natrvalo
...v rámci toho pohyb v prírode, kde sa ti okysličí mozog. Beh, bicyklovanie, korčule, skateboard :) ...čo ti najviac sadne, len nech je to vonku
...prechádzky na čerstvom vzduchu: park, les, hrádza, príroda...
...užívanie vlákniny, napríklad psyllium
...užívanie doplnkov podporujúcich detoxikáciu: chlorella, spirulina, aloe vera...
...pitie bylinkových čajov napomáhajúcich detoxikácii: zelený (znižuje cholesterol), lapacho (upokojuje nervobú sústavu), vilcacora, pestrec mariánsky(detoxikuje pečeň), palina (pomáha pri parazitoch), žihľava (prečisťuje krv)
...zbav sa parazitov, ak ich máš, tým, že si dáš predpísať lieky
...Naštuduj si, ktoré potraviny sú kyselinotvorné a ktoré zásadotvorné. Uprednostni jedenie a pitie zásadotvorných a neutrálnych, aby výrazne prevažovali nad kyselinotvornými. Prestaň piť kávu!!! Prestaň jesť sladkosti a zákusky a torty!!! To sú tie najnebezpečnejšie spomedzi kyselinotvorných.
------------------------------------------------------
...Čokoláda a kakao: NEŽRAŤ!!! Ja som sa v cvokárni (bola som ako simulantka, lebo som chcela silikónové prsia:)) stretla s prípadom jednej ženy, ktorá sa jedného dňa rozhodla, že bude jesť krupicovú kašu s kakaom a cukrom, veľa kakaa. Jedla ju každý deň ráno a večer. Asi dva mesiace. Potom sa dostala do stavu, že asi dve, tri noci nespala a trošku jej preplo, mala depresívne a psychicky choré myšlienky. Ale nebola celkom šiši :) Potom na jedenie tejto dobroty asi na štyri roky zanevrela a lieky, ktoré jej predpisovali, nebrala. Potom sa ku krupicovej kaši vrátila a aj k veľkému množstvu kakaa. Zase jej asi po deviatich týždňoch konzumácie veľkého množstva kakaa trošku akože šiblo, nútili ju brať lieky a ona ich nebrala. Po príchode z psycho hospitalizácie zanevrela na kakao a krupicovú kašu. Zase asi na štyri roky. A lieky jej predpisovali, ale ich nebrala. Po štyroch rokoch si jedného dňa kúpila kvalitné holandské kakao. Tri lyžičky do jednej šálky, horúce mlieko, cukor... navykla si na to, brala to, bola to jej droga, najmenej 2x denne si to dala, nech sa reku mlieko v chladničke nepokazí... Po asi deviatich týždňoch každodennej konzumácie kakaa jej šiblo, prišli depresívne myšlienky, vyhadzov z roboty, ale hospitalizovať sa nedala. Rozhodla sa nikdy viac nedať do úst kakao, čokoládu... Pekné predsavzatie. Snáď by bola pravda, že ten problém mala naozaj z toho. Keby áno, prišla si na príčinu sama a odstránila ju. Chodievala opatrovať a akonáhla babka alebo dedko prestal nosiť protézu, prešlo sa na kašičky... s veľa kakaom. A ona tiež neodolala... Môže naozaj kakao otráviť niekoho, kto naň nemá ani alergiu, ani intoleranciu, ani alergiu na nikel a nie je ani pes? Dosť ma to zaujalo a prekvapilo. Vraj jej veštica na biorezonancii zistila alergiu na kadmium a kakao by ho mohlo obsahovať :) čudné...

samanta 54321

na ten stav uzkosti ktory popisujes ,mam to iste ... na mna ked to prislo .a chcela som hned ,nemat ten pocit tak ladove pivo velke zapila som nim sedatif PC .. je to len hemeopat... takze mi v momente bolo dobre .. neboj sa pivo je zdrave :)

samanta 456

na ten stav uzkosti ktory popisujes ,mam to iste ... na mna ked to prislo .a chcela som hned ,nemat ten pocit tak ladove pivo velke zapila som nim sedatif PC .. je to len hemeopat... takze mi v momente bolo dobre .. neboj sa pivo je zdrave :)

samanta 456

na ten stav uzkosti ktory popisujes ,mam to iste ... na mna ked to prislo .a chcela som hned ,nemat ten pocit tak ladove pivo velke zapila som nim sedatif PC .. je to len hemeopat... takze mi v momente bolo dobre .. neboj sa pivo je zdrave :)

cokoladka898

chodievam cvicit co mi dost pomaha, ale to mi je len navecer dobre a cez den si neviem nic najst a trapim sa.

inka

cokoladka,podla mojich skusenosti s liecbou uzkosti:najrychlejsie s ajej zbavis ked si najdes zaciatok spustenia tvojho stavu a skusis o reorganizaciu myslenia.najst si nove konicky a co najviac aktivneho odpocinku.podla vlastnych a fyzickych moznosti.

cokoladka898

hej beriem aj lieky, na uzkost konkretne frontin. akurat zajtra mam sedenie u psychologa, len dnes to na mna nejako prislo. neviem preco. a beriem aj antidepresiva, aj vselico ine k tomu.