Poradte - schudnut alebo neschudnut?

Príspevok v téme: Poradte - schudnut alebo neschudnut?
zuzula11

Mam 168cm a po dvoch detoch som stale mala okolo 53kg. Minuly mesiac som si zobrala Escapelle a pribrala 3 kg. Nevojdem do oblecenia - bola som 34 az 36, teraz niektore veci az 38. Manzelovi sa takto viac pacim, aj kolegovia v praci ma chvalia za pribrate licka, len ja mam zo seba divny pocit - ved musim menit cely satnik. A okrem toho som prekonala bulimiu a nechcem sa svojou vahou a jedlom uz viac zaoberat. Dost cvicim ale zaroven som sa akosi rozozrala a stale som hladna. Co by ste robili na mojom mieste - schudli alebo nie?

dada111112

JA som minuly rok pocas letnych prazdnin zhodila zo 69 na 60.. mam vysku cca 171.. sama neviem ako sa mi to podarilo :) prestala som jedavat po 17:00 a asi som sa trosku viac hybala, inak s om proste nerobila nic.. citim sa lepsie a zdravsie, aj ked osm si musela kupit vela nivych veci lebo mi napr rifle boli vsetky velke, ale tie udivene pohlady ked som potom nastupial do skoly :)) stali za to:) teraz by som sa chcela dostat na vytuzenych 55 kg co by bol ideal.. verim , ze ked sa mi to podarilo RAZ ZVLADNEM to znovu aj teraz!! :)) tak drzte palce... NIKDY sa nevzdavajte.. ked sa chcete citi lepsie a sebavedomejjsie, zacnite nieco so sebou robit, upravte si stravu hybte sa ale hlavne sa nelutujte!! vsetko na svete sa da !! :)) a my predsa chceme byt pekne a citi sa sexi no nie??? neverim babe, kt je tucna a povie si ze je so sebou spokojna... kazda chce byt pekna napr v plavkach.. no nie? takze MAKAJTE na sebe a podari sa vam to co aj mne...:))) krasny den.. p.s rozmyslajte co a kedy davate do ust!!!!

csaba

schudni iba v tedy ak si to ty uznas za vhodne nie druhy. ja by som ti vedel poradit ako vyformovať telo a žiadne drastické metódy a nebudes mať ani chuť do jedla. ak ťa to zaujíma tak ma kontaktuj na mail.

iba_ja

no, do mna stale rypu rodicia ohladom mojho vzhladu, ja sama som spokojna az na trosku vacsie brusko... predtym ked som mala 43 kg pri vyske 156centimetrov (som malicka) som vobec spokojna nebola. mam len 18, som mlada baba... ale podla mna vyzeram dobre. neviem teda co robit, inak ti gratulujem k takej super postave po dvoch detickach :-)

Zuzk

iba_ja ja som na tom takmer rovnako, ze posledny pol rok som pribrala z 53kg na 62 ( mam 170cm ) a aj ked vraj vyzeram normalne a nikto to na mne az tak nepozoruje, ja som z toho mierne nestastna. hlavne ked sa pozriem na stare fotky a podobne...tak sa idem posnazit tie kila poslat tam, odkial prisli :) ja som mala praveze stale chude dlhe nohy a maly zadok, skor mam vacsie prsia, ale teraz som pribrala prave na stehnach a to ma teraz stve najviac zo vsetkeho..

iba_ja

presne moj problem... pribrala som asi 8kg za polroka, predtym som mala podla BMI podvahu, ale vdaka genetickym predispoziciam som mala velky zadok a velke stehna, no vtedy som mala aspon ploche brusko (hm ale aj hrud). teraz mam vraj normalnu hmotnost, lenze oblecenie uz nie je XS, S, ale nejake to M. menit cely satnik je nanic :-( rodicia do mna nonstop rypu, priatelovi to nevadi a pacim sa mu, ja som kedysi mavala sklony k anorexii, teraz postavu neriesim, ale vplyvom roznych reci si uvedomujem ze by sa asi fakt zislo schudnut... novy tuk sa mi ulozil tam, kde som predtym bola chuda... neviem co mam robit

zuzula11

Weronika ... Citim to na obleceni - pre mna to znamena menit satnik, lebo nosim vacsinou vypasovane veci. Celkovo sa necitim zle (ved mam pozitivne odozvy od okolia), len je to taky vnutorny strach, aby som sa nedostala spat do bludneho kruhu ...

Doubledog ... to, ze zena vnima pribratie ako problem nemusi znamenat bulimiu - to by boli takmer vsetky zeny bulimicky - vacsinou sa problemom stane prave oblecenie. Bulimia je o prejedani sa ako sposobe "sebauspokojenia" a nasledneho odmietnutia svojho cinu, co vrcholi zvracanim ...

Myslim si, ze u mna je tych par kil spojenych s bliziacou sa dovolenkou - ved v zime som v pohode aj s miernou nadvahou - a samozeejme celulitidou. Nikdy som si nemyslela, ze ako sportovkyna tento prolem budem mat. Lekarka ma upozornila na mozne nasledky HAK a toto je asi jeden z nich. Ja nemam problem schudnut, amm velmi dobry metabolizmus, takze viem, ze mierna uprava stravy a viac pohybu ma da do tyzdna doporiadku. Len sa neviem rozhodnut, co to chcem aebo nie. Ci je dolezitejsi moj pocit alebo nazory ludi (s tym suvisi aj nakup oblecenia - ved nenavleciem kratasy :-)

doubledog

neni zakladnym priznakom bulimie prave to, ze aj mierne pribratie (skor nadobudbutie normalnej vahy) vnima zena ako problem?

simca_

len nestresuj vobec nie si pri sebe ani nahodou este mas poriadnu rezervu tak papaj cvic neprehanaj to a bude to o.k. manzel je spokojny aj ludia oklo teba a co ty tebe sa to nepaci? to potom nie je dobre znamenie co sa tej bulimie tyka