Deprim

RNG

Ucinne latky v lubovniku su hypericin a hyperformin. Deprim zialbohu obsahuje len hypericin. Klinicky ucinne davky hypericinu su 3x1 mg(narazove 3 mg) a hyperforminu zhruba 10 krat tolko.
Dobry je alkoholicky extrakt z lubovnika, ale odporucam radsej kapsule s presnou a garantovanou davkou ucinnych latok, nez experimentacie s cajmi.
Malo je neucinne, vela je skodlive a rozdiel medzi malo a privela je pomerne maly
Co sa tyka hypericinu ma polcas rozpadu 9 hodin, cize plny ucinok sa ma ukazat velmi rychlo.
Moja zena zoberie kapsule SJW, 3x 300 mg, 0.3% hypericin= dokopy 3 mg, asi 10x tolko hyperforminu a citi ucinok za hodinu-dve.
Samozrejme v tejto davke nemozno pokracovat viac nez den dva.
Pravidelna davka(a to neodporucam, lebo spotreba je tak isto nepravidelna)je 3x1 kapsula=3x1 mg hypericinu a zhruba 10x tolko hyperforminu.
Najlepsie je ist podla pocitu a zobrat si silnejsiu davku(3 kapsule=3 mg hyp. len vtedy, ked citis ist na seba depresiu alebo nervozitu a prestat brat, ked to nepotrebujes.

dde

asi 3 týžd. ja teraz som začala piť čaj z lubovníka, tam že treba počkať aspon 3 týžd., vtedy už máš cítiť účinok