Prečo nechcete použivat prezervativy???

Príspevok v téme: Prečo nechcete použivat prezervativy???
tinka009

Ahojte s priatelom spavam skoro stale s gumov...je to podla mna ovela bezpecnejsie aj ked som si ista ze 64%prezervativov ostava pocas sexu pretrhnutych s tak sa zvysuje sanca k otehotneniu...niektory ludia si mysli.."ved mame kondom nic sa nestane"...ale pritom po sexe zistizte ze vsetko je vo vasej partnerke a nie v kondome...co teraz??...nasli sme tzv..metodu...spavame s gumov no ked uz priatel vie ze bude tak preistotu vitiahne...potom som aj ja spokojna ked to uz je vonku,alebo v gume ked je aj pretrhnuta ale aspon to nieje vo mne...VAS NAZOR??...papa

laansô

ja s priatelom chodim vyse 5 rokov a spavam s nim od mojich 16....nikdy som nebrala anti,a kondom sme mali len raz a este som neostala tehotna...co sa ma stat sa stane....a aj vie kedy ho ma vybrat....tak co stresujete

kvietok23

ked som ja zacinala spavat s mojim priatelom, tiez to bolo s gumou. ale odkedy beriem HAK, tak si konecne mozem uzivat to milovanie bez gumenej ochrany. nemusim sa bat, ze sa pri divokom sexe guma roztrhne a polovica ostane vo mne, alebo podobne. a je to pre mna neskutocne krasne, ked ho citim v sebe. JEHO, nie gumu. a to je velky rozdiel. :)))

alzbee

My ked sme sa milovali s priatelom s kondomom, tak som mala pocit, ze nie sme jedno telo, jedna dusa..a on furt len tu gumu kontroloval. Cize priznavam, ze sme neraz sli naostro, ale potom som si dala predpisat HAK a odvtedy je to milovanie jedna basen:)) clovek na to vhupne, ked nanho pridu chute a moze to byt sex ako na divokom zapade :D :D priznam sa, ze uz som si zvykla na ten luxus a pohodlnost, co ponuka HAK a tazko by sa mi zvykalo na kondomy, ci Pharmatex...ale pri novom partnerovi by som samozrejme pouzivala najprv kondom, kym by som nemala vysledky jeho testov na pohlavne choroby.

Aaliana

ja tiez nemam rada kondomy...vzdy som mala pocit akokeby som to robila s gumenou rukavicou :D...vobec som nemala pozitok,aj ked bol lubrikovany,trel sa o mna tak ze to sposobovalo bolest,a ta nesexi cast ked sa musi v najlepsom natiahnut...no a po tom ma to tam dole vzdy strasne stipalo takze tak..vyskusala som skoro setky kadejake,tenke,velke,pre rozkos, lubrikovane..ale nic mi to nedavalo..sex bez je ovela lepsi

dobra vila

Tinka, tomu sa uz hovori istotka, co praktizujes ty :-P. My s priatelom pouzivame gumu (neviem ani, ake je to bez nej, iba s nim som sexovala). Kedysi predtym som brala antikoncepciu na upravu menzesu, a iba mi to pohorsilo, tak som ju vysadila. On sam mi povedal,ze nechce, aby som brala nejake lieky, lebo ja by som ho chcela bez gumy citit - raz som to tak spomenula, ke by to bolo fajn - a povedal, ze to zistim, az raz budeme pracovat na babatku, heh :-P.
Mnohi tu spominaju aj ten pharmatex, tak aj ten stoji za uvahu.

dancaBB

ja by som to tiez nerobila s hocikym bez gumy..ale tak s priatelom som 2 roky a planujeme byt spolu aj nadalej a chceli by sme raz aj spolu babo, takze ak by sa zadarilo skor tak si nebudem buchat hlavu o stenu...ale samozrejme ze ked sme spolu zacali chodit tak sme spali s gumou..to az tak po case sme prestali lizat med cez sklo :D

Geronimo9632

Raz mi jedna byvala povedala :" naco lizat med cez sklo ?? " tak ale asi som staromodny, no ja radsej na istotu s gumou ...

dancaBB

ja nenavidim gumu..ja ked som mala s priatelom gumu tak proste som nic necitila..a ani on to nemal rad lebo ho ma dost hrubeho a zevraj ho to az moc tlacilo..radsej sme preferovali prerusovanu suloz, s tym ze viem ze sa mozem na priatela spolahnut, aj ked viem, ze sa nemusi urobit a tehotna mozem byt...ale radsej som to riskla, s tym ze som si vedoma ze sa moze nieco stat..nie som male decko a babatko by som si nechala...
no ale teraz uz berem hak a problem vyrieseny..moze sa do mna urobit kolko len chce a aj ja sa citim super, lebo sa uz konecne nemusim bat ze co ak sa nieco stalo