popalila som sa

Príspevok v téme: popalila som sa
carrie

Mam 28rokov,dve deti a manzela.Stala sa mi velmi neprijemna vec.Asi pred pol rokom sa mi ozval jeden stary priatel.Bolo s nim super,hovorili dme o vsetkom kedze vlastny otec ma opustil brala som ho skor ako otca.Manzel o nom nevedel ani som mu o nom nerozpravala je velmi ziarlivy hned by si myslel same zle veci a podozrieval ma.Ja som bola ale stastna konecne som sa mala komu vyrozpravat,mal na mna stale cas.Inak nikdy sme sa nestretli rozpravali sme sa telefonicky.Byva od nas daleko.Zdoverila som sa mu aj s nasou zlou financnou situaciou ponukol sa ze pomoze najprv som vahala potom som mu dovolila poslat max 20eur na ucet.Poslal mi 150,neskor 300,potom dalsich 100.On si to mohol dovolit mala som to brat ako darcek.Nakoniec si zmyslel ze sa so mnou chce stretnut bez mojho vedomia objednal nejaku vilu niekde v bulharsku.Vtedy som sa zlakla ved som vydata zena.Samozrejme hned som odmietla.A vtedy prislo peklo.Zacal mi vypisovat vyhrazne sms.Ponukla som sa ze mu vsetky peniaze vratim no po splatkach ved nemam z coho naraz len aby mi dal pokoj.Kazdy den ma bombarduje smskamy v ktorych ma uraza ponizuje a vykrikuje kolko toho na mna minul a ci si viem vobec predstavit kolko som ho stala.Ako by to nestacilo pyta trojnasobok toho co mi poslal.Velmi lutuhem den ked som mu dala cislo svojho uctu.Mam z neho strach.Je to riadne psychicke tyranie boli ma zaludok som nervozna a tuhnem pri azdom pipnuti mobilu.Keby som bola vedela ze tie peniaze bude pytat naspat tak mu to cislo neposielam.Vravel ze je to darcek a ja som bola stastna.Az teraz mi doslo ze si ma chcel len kupit citim sa ako stetka ktoru vyplatili vopred a nesplnila svoje sluzby.A teraz pytaju peniaze naspat.Zverila som sa kamaratke ona vravela ze by naspat neposlala ani cent ved ja som peniaze nepytala.A darceky sa nevracaju.Ja to radsej splatim nech da pokoj ale co bude potom??Co ak s tym uz nikdy neprestane?Nedost ze mam nador nad oblickou,ze chudnem,ze nemam peniaze na lieky aj o tom dobre vedel....teraz este aj toto.Som zufala......co mam robit?

lienka lenka

nedeprimujte ju ako mohla tie peniaze vziať, už sa to stalo a už to nevráti. radšej hľadajme riešenie...

=oO

to ze ma vypisy z uctu nic neznamena, len ta strasi. ziadnu zmluvu si s nim o pozicke nespisala, nic na Teba nema. Pravne by neuspel. To ze Ti moze ublizit, je vec druha. Je to obycajny uzernik ako dezo z osady. Prave Ty by si mohla zalovat jeho. Lenze ako sama pises je to riadna svina a dnes sa asi prava na nasich sudoch nedovolas, ked sa chces sudit s takymi. Len nechapem ako si mohla zobrat 550 eur od cloveka o ktorom si vedela ze peniaze ma z necistych obchodov.. Ako si mohla doverovat takemu cloveku, ze k Tebe bude cestny??

lienka lenka

ahoj carrie, podľa mňa blafuje. zahráva sa s tebou. nemá v rukách nič čím by ťa dal na súd. nič si mu nepodpísala, nie je o čom. myslím si že chce s tebou manipulovať, že je úchylný a robí mu to dobre. a samozrejme sa chce s tebou vyspať. to je jasné. koľko peňazí si mu vrátila?

pet.er

je to riadny hajzel...no nezavidim ti, ale pravo je na tvojej strane...s vypismi z uctu si moze vytriet ... a kludne mu to mozes napisat do sms...to nie je dokaz...nema nic, nema ziadny relevantny doklad, dokaz, akurat nedostal to co chcel tak je teraz nasr... a snazi sa ta vystrasit...napis mu, ze ak ta neprestane obtazovat, ze pojdes na policiu, mozno ho to trochu vystrasi...no a keby s tym fakt neprestal tak nad tou policiou vazne porozmyslaj...nieco v tom zmysle, ze uz teraz ta psychicky terorizuje, vyhraza sa ti a ty mas strach o seba a svoje deti

xixia

carie...v prvom rade mi je to veľmi ľúto...že sa takto trápiš...Je to fakt nespravodlivé...my ženy niekedy na svoju dôveru musíme takto doplácať...pritom si svojho muža ani nepodviedla ani nič...len si sa tešila že sa našiel dobrý človek ktorý ti chce úprimne pomôcť...a vykľul sa z neho úplný idiot...
Ako ti tu už písali..zmeň si číslo mobilu...nebude ti môcť vyvolávať a písať SMSki a otravovať ťa...možno ho to prestane baviť...ak predsa nie...tak fakt skús sa poradiť s nejakým právnikom ako by bolo možné túto situáciu riešiť...Držím palce aby ti dal pokoj...

carrie

Bojim sa toho ze je to vplyvny clovek z kosic.Viem ze ma vela znamosti.On peniaze nikdy nepytal naspat kym sme sa nepohadali ja som mu odpisala ze to bol DARCEK no on ako blbec si pise svoje ze chce svoje POZICANE PENIAZE naspat.Stale ked mu odpisem a pripomeniem sms co mi pisal ze to robi od srdca a ze mi chce pomoct tak to ignoruje a pise nadalej svoju pesnicku.V kazdej sms (od rana ich napisal 6)A ta prva bola najlepsi.Znela takto VRATIS MI 800EUR CO SOM TI POZICAL MAS LIMIT DO KONCA OKTOBRA!!!MAM DOKAZY PAPIERE A VYPISY UCTU O TOM ZE SOM TI POSIELAL PENIAZE.No ostala som v soku.Davnejsie ked mi spravil to iste som mu uz zo strachu odpisala ze mu vratim peniaze po splatkach no napisala som mu aj ze ja som mu s pistolou pri hlave nestala ked mi ich poziciaval dokonca som ich ani nechcela prijat.A viete preco to robi?Lebo som mu napisala nech mi da pokoj.V kuse ma totiz otravoval a dokonca chodi do nasho mesta....som sama s detmi ako sa ubranim ak by ma napadol alebo nieco??Kde ma takyto clovek svedomie?Vie ze som chora,ze nemam peniaze na lieky a som rada ze mam co dat detom do ust.Napisala som mu ze idem aj ja za pravnikom odvtedy nepise ale ako ho poznam je taky pomstychtivy ze nieco vymysli.Clovek co zaraba miliony necistymi obchodmi pyta odo mna chudobnej mysky 800eur aj ked v skutocnosti je to 250co mi pozical lebo horko tazko nazbieranych 50som mu dala naspat viac som nemala moj syn kvoli tomu nesiel na skolsky vylet.Viete co mi vredy povedal?Ak sa s nim vyspim nemusim ich vratit.Samozrejme dala som mu radsej peniaze.

saska131

carrie 1, okamzite si zmen cislo mobilu.hned-este dneska.zajdi do pobocky a poziadaj o to 2,podat trestne oznamenie na teba moze hocikto ak ma nejake dokazy na zaklade ktorych je moznost predpokladat ze nejaky trestny cin bol spachany.takze nepisal ti niekedy ze napr."tak ja ti poziaciam peniazky a ty ked budes mat mi ich vratis" a ty si na to neodpisala nieco ako "ok" ? 3, kludne mozes ist hned po robote na policiu, podaj na neho trestne oznamenie za vyhrazky a obtazovanie, "pozicane peniaze " nespominaj-nakolko su darovane a tym padom nech ta ani nenapadne povedat slovo pozicka.a prosim ta - nenechaj sa zastrasit "nejakym" pravnikom-garantujem ti ziadny DOBRY pravnik si nebude kazit renome nejakym "dedkom" co sa nevie vpratat do koze a obtazuje maminu rodiny.pohladaj si na nete institucie bezplatnej pravnej poradne, zavolaj tam a porad sa. a neboj sa.a neboj sa! nic si nespravila.nevsugeruj si ze hej !!!

ramirka

neboj..nic si nepodpisovala...predsa kazda pozicka sa robi na zaklade zmluvy spise sa KOPEC papierov ty si nespisovala ani jeden..ja mam skor pocit ze je naruseny ten tvoj priatel psychicky...IGNORUJ...NEODPOVEDAJ...UZ SI SI MALA ZMENIT TO CISLO ASPON...
nemas nejake smsky odlozene kde pise on ze ti tie peniaze dava? a nechce za to nic?? len tak nahodou..

carrie

A este som nenapisala ze sa mi vyhraza aj nejakym pravnikom.Vraj ma velmi dobreho znameho pravnika ktory to vyriesi.Samozrejme v jeho prospech.Boze klepu sa mi ruky uz ked pisem tieto riadky......