Problem s erekciou...z coho to je? Prostata? Stres?

Príspevok v téme: Problem s erekciou...z coho to je? Prostata? Stres?
Tommmy

Zdravim vstekych.Mam taky problem.Nedavno som nachladol a opuchla mi prostata.Bol som aj u urologa dal mi antibiotika na 7 dni ale mam pocit ze sa to kusok vratilo niesom si isty.Popri tom som mal problem s erekciou.Chcem sa spytat moze mat nieco prostata s problemom erekcie??alebo je to koli stresu lebo priatelku velmi milujem a mam obavy o jej neuspokojeni?..neviem hladam riesenie co moze byt problemom mojej erekcie lebo normalne rano mam erekciu aj sa mi postavi pri masturbacii ale celkovo mam pocit ze je to tazssie moze to byt zo stresu alebo skor prostata????prosim pomozte mi

Magy

to zalezi od odborneho vyjadrenia urologa/chirurga, nie nas. pri odstraneni prostaty ako takej by nemalo dojst k poruche erekcie, ta je vysledkom inych procesov, do velkej miery nezavislych na prostate.
laicke info tu: -odkaz odstránený- , ale ako pisem, najlepsiu odpoved ti da tvoj osetrujuci lekar, ktory do detailu pozna tvoju konkretnu anamnezu.

house

Hlvne prestan s tou masturbaciou to Ti len zhorsuje Tvoj stav.Kup si v lekarni obycajny Zinok Zn a ber podla navodu.
Podporuje cinnost prostaty a tym aj Tvoje libido sa zlepsi.Pomaha aj Prostenal, alebo tekvicove jadierka.