Zivot bez priatelov..

Príspevok v téme: Zivot bez priatelov..
lucia7777777

MAm pocit ze v mmojom zivte sa zatial nikdy nevyskytli skutocní priatelia. Pod pojmo skutocní myslím takí, kt by sa o mna zaujimali a kt by stali o moju spolocnoost.. Vacsinu casu dna a prazdnin stravim sama. Keby nenapisem nejakej kamoske tak mne sama od seba nenapise asi ZIADNA.. NEprehanam , ani sa nelutujem, ale naozaj to tak je . Pri tom myslim zze ked sme spolu tak si mame co povedat.. Ale vacsina mojich priateliek ma chlapcov, cize mozno aj v tom je chyba.. ja neviem,, ale vzdy som mala a mam pocit ze nikam nepatrim. Ze nikto o mna naozaj nestoji.. okrem rodicov.. teda aj tí by mi mohlo prejavovat trochu viac dovery a nie mi dost veci zakazovat... CAsto ked som sama placem.. MYslim ze zivot bez priatelov je fakt prazdny.......

civa515

napr tak ze ides s niekym koho poznas medzi jeho kamaratov, oslava narodenin atd atd alebo teraz v lete opekacky, grilovacky...
a nehovorte mi ze za cely svoj zivot ste si nenasli aspon 1 cloveka ku ktoremu by ste sa nemohli takto pridat..

marty6787

to máš ešte dobre.ja nemám doslova nikoho. keby teraz mám ísť zavolať niekomu, tak v mobile okrem rodiny nie je ziadne iné císlo.

Azuriitko

Hmmm, poznám ten pocit, že akoby všetci reagovali iba ak sa niečo opýtaš, ale inak ako by si tam nebola. To, že tie baby majú priateľov, hrá obrovskú rolu podľa mňa, ako tu aj niekto píše, tým babám sa zdá, že nemajú dosť času, ono sám zisťujem že to nieje tak úplne pravda. Čas je vždy ale človek je lenivý aby si ho našiel :D Ale proste hej, má baba dáke plány, pôjde tam s priateľom, tu s ním popíše zo dve hodinky, tu pokecajú, a proste ak má baba chalana, tak kamaráti sú na druhom mieste, tomu sa nedá zabrániť. Vieš nieje to od nich osobné, nechcú ti ublížiť, nechcú aby si sa cítila sama. Určite je veľmi pozitívne, že ak si s nimi vonku je to fajn. To znamená že stále ste kamoši, stále to dobre funguje, aj keď sú v tom už chalani. Často sa stane, že ak do hry vstúpy chalan, už kamoši sú úplne mimo voľného času. Takže naozaj si na tom ešte fajn :) Ten pocit úzkosti je určite strašne nepríjemný, ale kľudne aj keď sa máš vždy ozvať ako prvá, pokecaj s kamoškami (určo pozor aby si nebola otravná) ale ak sa cítiš sama, skorej ako plakať, kecaj s niekym. To vlastne vyrieši celý ten pocit. A ďalšia vec, dlhodobý kamoši, si často niektoré dni povedzme lezú na nervy, a nie každý deň keď sa mne chce ísť von, sa bude chcieť aj kamošom, s tým treba počítať. Proste skús ísť ďalej a brať to tak ako to je, možno pri nejakej príležitosti získaš ďalších kamošov či kamošky, ale určite ľuďom na tebe záleží viac ako si myslíš. A preto aj rodičia zakazujú, lebo im na tebe moc záleží, nemusíš s tým vždy súhlasiť, ale možno to s nimi môžeš pokojne prediskutovať. A posledné :D moc mi to kecá :D vždy sa prispôsobovať väčšine nieje dobré, keď to ide buď sama sebou, a urob to čo uznáš za vhodné. Nevyjde? Napraví sa, to je zaručené, stačí sa snažiť :)

jajka001_

vies ked maju vela prace a malo volneho casu - praca, priatel, skola - tak volny cas venuju oddychu, rodine - kamoska je potom az na konci
treba si dohodnut termin
ale ked ti povie ze zavola a nezavola, to sa nepatri

lucia7777777

Ale myslim ze priatelia ak o teba stoja tak by mali mat na teba cas.. a nie sa vyhovarat... Obcas napisem kamoske a tak.. bud povie ze mi da vediet ze ako, a uz nenapise, alebo proste stale nema cas... Ale ked sme spolu tak je to fajn a normalne sa bavime, uz som s nou preberala aj tuto temu ale vacsinou neprideme nikdy k jasnemu zaveru.. A vnucovat sa stale niekomu to zas tiez nie je moj styl..

malickasom

ahoj...ja som tu zalozila nedavno trosku podobnu temu www.zdravie.sk

podla mna sa neprisposobuj vacsine pokial to nevyhovuje tebe...a ozvi sa kamoskam obcas aj ty...mozno si aj oni myslia ze ta mozno vyrusuju a tak...

jajka001_

tak mozno maju ine plany uz, su zaneprazdnene, pripadne nechcu otravovat - tak zavolaj ty. ak by naozaj nechceli ist von tak nejdu.