Oral- mudre rady-sex

mato259

Ked to chcete skusit po prve a bojite sa chuti "onej veci" tak skuste to v sprche, za tecucej vody :)
Ale nemusite sa bat, ze by ste oralom nieco pokazili, kazdeho chalana potesi take nieco :)) Len treba schovat zubky, tot vsjo

mirka 23

Baby, to netreba stresovať! Ako môžeš urobiť chlapovi zle oral? Jedine, že ho kusneš, inak je všetko v pohode, chlapi su v siedmom nebi keď im baba chodi ustami po penise, nech je to akokoľvek, postupne zistite, čo na toho vášho platí najlepšie.

titaa

Och, ja by som veľmi chcela svojmu priateľovi spraviť oral, hrozne ma to láka, ale zase sa bojím, že to neurobím dobre a on sa nespraví a bude to hrozný trapas. Vôbec neviem ako a čo, nikdy som to nerobila...

Katy25

Tak ja som si nedokázala predstaviť, že budem raz vôbec schopná praktizovať orálny sex. Prišlo mi to neskutočne hlúpe a nepríjemné...Ale odkedy som našla svoju lásku na celý život, ktorú neskutočne milujem, je to jedna z mojich obľúbených činností. Nikdy ma k ničomu nenútil, začala som s tým sama a poviem vám, ak niekoho milujete, tak celého a všade a prehltnutie je pre mňa neodmysliteľnou súčasťou...a je to pre mňa snáď väčší zážitok ako pre neho..je to krásne intímne prepojenie...

aknitka

vžite by som mužovi nezobrala jeho mužnosť do úst keby mi raz urobil napriek a vystriekal sa mi do úst. to ako že on ťa nerešpektuje.

mirka 23

Adam, proste nemôžem, je mi zle aj keď na to myslim. A šampanské, vino atď nie je pre mňa :) nenaučila som sa ešte piť alkohol...
A môj manžel mi vždy robi naprieky, vie že to nemám rada a hovorim mu nech mi povie keď bude, ale v živote to nespravil. Vždy sa pokuša o to, aby som schytala a podarilo sa to raz, a to preto, že som si to dosť uživala a zabudla som na to ale hneď som bežala vypľuť to. Ja proste nemam na to žaludok a nebudem sa ani pokušať prehltnuť.