Mám strašne zničené vlasy...

Príspevok v téme: Mám strašne zničené vlasy...
KikusiQ

Prosím pomôžte mi....mám strašne zničené vlasy....mám ich ostrihané do postupna a preto sú poškodené po celej dĺžke..mám zničené a suché končeky....viem že by mi pomohli nožnice,ale ja si nechcem dať ostrihať vlasy ...ani za nič...nepoznáte nejaký šampón,masku alebo kondicionér,ktorý ale naozaj zaberá??....lebo som ich už vyskúšala dosť......a nič mi tak nepohlo....alebo nepoznáte recept na nejakú doma pripravenú masku z ovocia?....alebo také niečo??.....nech mi to aspoň kus zregeneruje vlasy....viem že po použití nijakého šampónu ani ničoho podobného ich už nebudem mať úplne zdravé....ale chcem aby to nebolo až tak vidno,že ich mám zničené.....pls....pomôžte mi....

dionee

KikusiQ to chce kury, zabaly.. Minumum fenu, a ak uz musi byt tak len studeny vzduch. Potom boli chvali na tento vyrobok:www.vlasy-kosmetika.cz, u mna sa osvedcilo toto: www.perlacosmetic.sk
A potom HENOVANIE , to baby chvalia ako zlato. A babske domace recepty..

Baja22

babulky ja mam tiež krátke do postupna ostrihane vlasy a asi pred dvoma tyždnami som začala používat masku od Genery a musím povedat že nikdy predtým som nemala krajšie vlasy ako teraz:)

EvaHGJJ

dobry sampon je kerastene sice stoji dost penez ela zrucene pomuuze jsou k nemu i masky a kondicionery dela se jednicka dvojka trojka pokud mas vlasy hodne znicene zkus rovnou trojku dale domaci zabam na vlasy stava z citronu olivovy olej zloutek z vajicka a smichat s trochou kondicineru dat na vlasy nasadit igelitovy sacek a zimni cepici a nechat vlasy v teple asi dvacet minut pote oplachnout ...tak to delam ja azda se mi ze to pomaha tak hodne stesti

[zruseny12]

daj si do googla ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
tam najdes par rad pre svoje problemi...
je dobre pit aj CAJ z PRASLICKY ROLNEJ...

mirka 23

Kikusi, jj, ja jednoznačne tiež odporučam hennu, tá jedina ti môže pomôcť. Čo sa týka šamponu, vraj je dobrý Urtekram a ja teraz použivam Laveru z DM. A veľmi dobrá je maska na vlasy Genera.

sweet_lolitta

Kikusiq> ja si od zaciatku tohoto roka davam na vlasy hennu, lebo som ich mala znicene a tiez ich mam stale spostupnene ako ty a nechavam odrast. Mozem ti povedat, ze som nemala v zivote lesklejsie vlasy ako teraz. Vyzeraju na pohlad zdravo a aspon z toho som stastna. Este cakam na zhustenie a budem najstastnejsia :D
Na tvoje vlasy by som hennu davala kazde 2 tyzdne a vydatne ju namiesala, no a vlasy pred kazdym umytim naolejovala najlepsie lahkym kokosovym olejom a potom umyla prirodnym samponom. vela zdaru :)

sunny24

Kikusiq, kondicionér ani šampón ti vlasy neuzdraví, pomôžu jedine nožnice - dávaj si vlasy aspoň raz za 2 mesiace podstrihnúť (nemusíš 5 cm - stačí keď ti ich zostrihne 1 cm). Po každom umytí si daj na vlasy balzam - balzam vlas obalí menej sa potom láme a je odolnejší voči namáhaniu.